Recept na šťastné manželství podle Nicole Kidman

Co dělat, aby vám vztah fungoval? Hvězdy Nicole Kidman a Keith Urban doporučují…

Foto: Getty Images

Nicole Kidman prozradila, co dělá, aby byl její vztah s manželem Keithem Urbanem idylický. Nejdůležitější je užívat si čas, který spolu partneři tráví, plným doušky. Vychutnávat si přítomné okamžiky a volné dny. Herečka doporučuje nenosit si práci domů, držet tyto dva světy oddělené, jak jen to je možné.

„Samozřejmě, že pracuji tvrdě a hodně, ale když mám volno, tak se odstřihnu a užívám si ho,“ svěřila se Kidman. „Mně ani Keithovi nedělá problém vypnout a nemyslet na pracovní povinnosti, když jsme doma v Nashvillu. Vytvořili jsme si příjemné a klidné prostředí, jednoduchý život tak, aby nám vyhovoval. Opravdu pečlivě si střežíme hranice mezi prací a domovem. Kdysi jsem mívala ve svém domě pracovnu, ale pak jsme si řekla dost a zrušila ji. Bylo to to nejlepší rozhodnutí! Další věc, kterou můžu jen a jen doporučit, je nemít televizi v ložnici. Plus žádné počítače v posteli! To je mé další pravidlo.“

Foto: Getty Images

Nicole Kidman také prozradila, na co se můžeme těšit v druhé sérii úspěšného a oceňovaného seriálu Sedmilhářky: „První série byla natočená podle knižní předlohy, druhá už není. Proto je tentokrát proces trošku odlišný, ale cítili jsme, že si lidé utvořili s postavami pouta, a chtěli jsme ve vyprávění jejich osudů pokračovat. Konec první série nechal spoustu prostoru pro navázání a věděli jsme, že diváky zajímá, co se bude dít dál, jak se budou vyvíjet životy všech hlavních postav. I hrdinky, které byly v první sérii spíše vedlejší, dostanou nyní mnohem více prostoru. A dokonce přibyly i další postavy, jednu z nich hraje Meryl Streep. Meryl je vážně úžasná! Ihned mezi nás zapadla, ale také je neskutečně profesionální. Nemá žádné hvězdné manýry, je soustředěná, pracovitá, vždy se dostaví včas. Je herectví opravdu plně oddaná, a i proto ji všichni milují a obdivují. Nebere nic jako samozřejmost a je velmi pokorná. Pracovat s ní byla skutečná radost,“ uzavírá Kidman.

Čtěte dál