Rebecca Minkoff k dostání v Čechách

Její hodinky v cool designu si můžete koupit v obchodech Klenoty Aurum.

Foto: archiv značky

Rebecca Minkoff je americká módní designérka, která svoji stejnojmennou značku založila roku 2001. Začínala u triček, poté navrhla kolekci pěti základních kusů do šatníku, ale brzy se její brand rozrostl a začal kromě oblečení nabízet také boty, kabelky a spoustu doplňků. Na jaře roku 2017 pak představila také svoji první kolekci hodinek s jemným, ale patrným odkazem na svůj oblíbený rock & roll.

Foto: archiv značky

Základem dámských hodinek Rebbeca Minkoff vždy bývá velmi jednoduchý, minimalistický ciferník. Díky němu si pak mohou dovolit výraznější řemínek. Někdy je kovový řemínek zdobený malým kovovým cvočkem, který celkovému designu dodává zdravou porci rebelství. K dostání přitom jsou ve všech barvách kovu, v klasicky zlaté i stříbrné, ale i v růžové či černé.

V nabídce jsou i hodinky s jednoduchým koženým řemínkem, případně zdobeným kovovými cvočky. Velmi efektní, elegantní, ale zároveň moderní jsou hodinky s úzkým dvojitým řemínkem z hnědé kůže. Pokud jemný styl není pro vás, budou se vám líbit hodinky, které mají místo řemínku masivní řetěz.

 

Čtěte dál