Ranní aromaterapie ve sprše

Nejlepší ráno je, když se vám podaří vstát brzo, jít si zacvičit a ještě než vyrazíte pracovat, stihnete i malou chvilku jen pro sebe.

Foto: Zdenka Tomis

Upřímně, každý den to nedávám. Snažím se jít si třikrát týdně zacvičit nebo zaběhat. A pak i ranní sprcha chutná tak nějak líp. V poslední době si tam s sebou beru tyhle tři voňavé a účinné pomocníky.

Vůně Coco Mademoiselle je na mě moc těžká, ale ve formě sprchového gelu voní úžasně. Hydratační šampon Rahua používám moc ráda, protože jde o eco-friendly produkt. Mimochodem, inspirací vzniku téhle značky byly dlouhé a silné vlasy žen žijících v amazonském pralese. Právě ingredience odtud obsahují všechny produkty Rahua.

A pak je tu čisticí krém Checks and Balances od Origins. Používám ho na ranní čištění pleti, protože je příjemně větrový, takže vás po ránu krásně probere. Navíc i Origins je přírodní značka s filozofií udržitelnosti.

Baví mě, že v dnešní době jsou i tyhle typy produktů maximálně funkční, a tak už si nemusíte vybírat mezi šetrnou a luxusní péčí.

Čtěte dál