Rádi běháte? Celosvětový běžecký festival začíná i v Praze

V 25 městech po celém světě už tento pátek startuje Recode Running Festival. Vyběhnout můžete i vy.

Foto: Shutterstock

Adidas Recode Running Festival, který probíhá po celém světě, prý dokáže povýšit běh na novou úroveň. Promění ho v kulturu i životní styl. Pražské ulice ovládne od 4. do 6. dubna. Co přesně to znamená?

Vyzkoušejte nové trasy

Věděli jste, že když běháte pořád tou samou cestou, přestáváte se zlepšovat?Přijďte si 4. dubna v 18:30 hodin užít speciální výběh s adidas Runners Prague, kteří vás rozhodně vezmou tam, kde jste ještě nikdy neběhali. Navíc u toho budete moct otestovat nové Ultraboost 19. 

Na výběh je potřebná registrace přes aplikaci Runtastic - v záložce Groups & Communities se přidejte do komunity adidas Runners Prague a zaregistrujte se.

Poznejte Prahu z nových úhlů

Pokud by se vám v botách Ultraboost 19 zalíbilo, je šance je vyhrát. Podělte se s ostatními o místa, která jste sami objevili tak, že nasdílíte fotku svého místa na Instagramu s hashtagy #adidasrunnersprague a #ultraboost. Autoři dvou fotek vyhrají běžecké boty nebo účast na speciálním eventu s filmovou projekcí.

Víte třeba, kde je v Praze robot R2D2 nebo Stínadla z Rychlých šípů? Tipy na originální místa najdete ve speciální mapě na webu recoderunning.cz.

Zkuste půlmaraton

V sobotu 6. dubna ovládne pražské ulice Sportisimo 1/2Maraton Praha. V závodním expu na Výstavišti Praha si můžete prohlédnout nejnovější sportovní kolekci adidas. Pro členy adidas Runners bude nachystán u startu závodu stánek s chill out zónou, občerstvením a službami fyzioterapeuta. Kdo neběží, může podpořit závodníky fanděním z adidas Runners Cheering Zone.

Čtěte dál