PURE DISTRICT – Váš patent na krásu

„Když nám bylo dvacet, chtěly jsme být jenom hezké, ve třiceti pořád hezké, a ve čtyřiceti chceme být nejen hezké, ale i zdravé. Proto jsme si vymyslely koncept PURE.“ To je motto dvou spolumajitelek neotřelého premium concept storu PURE DISTRICT, který letos na podzim oslaví 3 roky.

Foto: archiv Whamisa

Pure znamená nejen čistý, ale i ryzí, nezkažený, neznečištěný, nefalšovaný, přírodní… A tak vznikl PURE DISTRICT. Místo, které vystihuje všechna ta výše zmíněná přídavná jména. Najdete jej v Budečské ulici 11, kousek od Náměstí Míru na pražských Vinohradech. Nakupovat můžete samozřejmě i online na www.puredistrict.cz

Do wellbeing concept store PURE DISTRICT si můžete zaskočit na šálek KOMBE, nakoupit, vyzvednout zásilku objednanou online a hlavně, otestovat WHAMISU, 100 % kosmetiku bez chemie. Vyberete si zde i čistě přírodní aromaterapeutické vůně. A jak samy spolumajitelky říkají: „Vítejte ve světě dlouhověkosti, ve kterou my věříme. Nikdy vám nebudeme nabízet nic, co jsme do detailu nevyzkoušely a co by nefungovalo.“

Foto: archiv Whamisa

Hlavním sortimentem obchodu je KOMBE, korejský ženšenový čaj s jujubou, který není jen tak obyčejným čajem. Je to unikátní forma granulátu, která vám při pravidelném užívání vytvoří ochranný štít v boji proti nemocem. V sortimentu najdete i KOMBE Royal, což je silnější varianta, která má okamžitý nástup a oceníte ji v případě jakéhokoliv diskomfortu jako je únava, stres, první náznaky virózy, či jen obyčejná únava po náročném večírku, které můžeme říci kocovina. Více informací a klinické studie naleznete přímo na webu. KOMBE je chráněno ochrannou známkou pro evropský trh.

Foto: archiv Whamisa

PURE DISTRICT je výhradním dovozcem korejské čistě přírodní kosmetiky WHAMISA. Ta je unikátní svým zpracováním a také tím, že neobsahuje žádnou přidanou vodu. Oproti jiným přírodním značkám, které pokožku jen hýčkají, u WHAMISY vidíte výsledky okamžitě. Umí fantasticky řešit problémy jako je akné, vrásky, nerovnosti kůže, pigmentové skvrny, dehydrataci a zastavuje stárnutí. Prakticky jsou její účinky stejné jako u chemických kosmetik ale s tím rozdílem, že tady nenajdete ani jednu škodlivou látku. Složení je naprosto čisté. A to je skvělé, protože mnoho žen sice chodí cvičit, zdravě se stravuje, ale pak sáhne po klasické konvenční /chemické/ kosmetice, která sice funguje, ale v čase menopauzy už vám obličej nezachrání a nastupuje botox a plastická chirurgie. Naštěstí již tento problém mnoho žen pochopilo a začínají řešit, jakými produkty oddálit stárnutí a zákroky na neurčito. A to WHAMISA velmi dobře umí!

Kdo za konceptem PURE DISTRICT stojí? 

Foto: archiv Whamisa

Představujeme vám PharmDr. Luciu Havlíkovou a MgA. Líbu Drdákovou. Lucia vystudovala Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a poté pracovala u různých farmaceutických společností v oblasti onkologie, revmatologie, dermatologie a interny jako medicínský poradce. Díky své práci má bohaté zkušenosti ve zdravotnictví. Líba vystudovala Divadelní fakultu Akademie múzických umění v Praze. Je dlouholetou členkou divadla Sklep a posledních patnáct let se pohybuje v médiích. Tyto dvě ženy tvoří perfektní kombinaci. Lucia je odborným garantem a Líba rozhoduje o vizuální stránce celého konceptu. PURE DISTRICT je spojení vědy a krásy. Chcete se dozvědět více? Rádi byste vyzkoušeli WHAMISU, ale nevíte, jaký typ pleti máte? Potřebujete konzultaci? Napište na info@puredistrict.cz a zarezervujte si termín, zdarma.

Tak co? Zaujal vás PURE DISTRICT? My už tam byli, teď je řada na vás!

Čtěte dál