První Vánoce prince Louise

Kate a William ukázali novou rodinnou fotografii.

Kensingtonský palác dnes představil novou oficiální fotografii vévody a vévodkyně z Cambridge včetně jejich dětí. Pozitivně laděnou fotografii pořídil Matt Porteous na rodinném venkovském sídle Anmer Hall, ležící na okraji Sandringhamského panství v Norfolku. Kate má na sobě pletený svetr a džíny. Stejně tak William, včetně jejich tří dětí, prince George, princezny Charlotte a prince Louise, jsou oblečeni velmi neformálně a působí přirozeně. Fotografie je o to dojemnější, že pro prince Louise jsou to jeho první Vánoce.

O chvíli později uveřejnil stejný účet fotografii vévody a vévodkyně ze Sussexu. Černobílí snímek pochází se svatební slavnosti v Frogmore House. Harry a Meghan, v šatech Stella McCartney, k nám stojí zády a v objetí pozrují ohňostroj.

Pozadu nezůstal ani Clarence House, který se pochlubil poetickým snímkem prince Charlese a Camilly, vévodkyně z Cornwall. Pár oblečený v tmavě modrém obleku s jemný proužkem a krémových šatech lemovaných krajkou sedí na lavičce v zahradě svého domu.

Každá z trojice fotografií je jiná, ale svá a opravdová svou formou i lidmi na ní.

Čtěte dál