První Tiffany Blue Box Cafe v Evropě, aneb splňte si sny z filmu Snídaně u Tiffanyho

Londýn již nabízí i opravdovou snídani u Tiffanyho.

Foto: archiv Tiffany & Co.

Milovníci filmu Snídaně u Tiffanyho se mohou radovat. Sen se stává skutečností a Tiffany & Co. otevřelo úplně první Blue Box Cafe v Evropě. Tu čest má Londýnský Harrods. Připravte si tedy pasy, odlétáme!

Již v lednu jsme vám odkryly seznam míst, kde si můžete užít pohostinství luxusních značek. Mezi nimi byla také kavárna s restaurací Blue Box Cafe v New Yorku. Nyní máme možnost zažít snídani u Tiffanyho i v Londýně, kde se otevřela první pobočka v Evropě. Kavárna s restaurací, která se nachází hned v přízemí slavného nákupního domu Harrods, nabízí nejen neuvěřitelný gastronomický zážitek, ale také samozřejmě pocit luxusu a výjimečnosti, který Tiffany & Co. charakterizuje již více než 180 let.

Interér zde vytváří iluzi, že si vše vychutnáváte v prostředí slavné Tiffanyho tyrkysové krabičky. Je velmi inspirovaný vlajkovým obchodem Tiffany & Co. na Páté Avenue v New Yorku, ale je zároveň doplněn a upraven prvky, které byly exkuzivně navrženy pro tuto jedinečnou lokaci. Vše utváří čistý, lehký a elegantní styl s dokonalým zpracováním a přírodními motivy, které jsou pro tuto značku typické, stejně jako luxus, který se promítá i v materiálech, např. amazonitu s ručně malovaným motivem.

„Jsme velice potěšeni, že můžeme představit koncept Blue Box Cafe v Evropě právě v Harrods, jednom z nejslavnějších obchodních domů světa. V Londýně má značka Tiffany velice dlouhou tradici, a jsme proto rádi, že nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout další způsob, jak se ponořit do ikonického světa Tiffany," říká Richard Moore, viceprezident Tiffany pro Global Store Design a Creative Visual Merchandising.

Blue Box Cafe nabízí spojení jedinečného luxusního prostoru a gastronomického zážitku, to vše v obklopení skvosty tohoto šperkařského domu. Těm v dokonalosti konkuruje exkluzivní menu, složené pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Pokud ovšem dáváte před snídaní přednost odpolednímu čaji či večeři, nebojte, i to je zde možné. Upravte si tedy svou „snídani" u Tiffanyho dle svých potřeb a vychutnejte si například The Central Park Salad, The Big Apple nebo The Blue Box dort v jakýkoliv okamžik dne. Exkluzivita nechybí ani v oblasti nádobí, na kterém jsou pokrmy servírovány. Řeč je o porcelánu Tiffany Home & Accessories Collection, který si přímo v Harrods můžete zakoupit domů. Kdo by odolal? 

Čtěte dál