Provoněné ráno, základ celého dne

Není nic lepšího než začít den dobrým jídlem, zdravým pohybem a vše mít propojené skvělou vůní, která vás bude provázet po celý den.

Vytvořit si svůj ranní rituál, který vám začne den kvalitně a pozitivně, je základ. Navodí vás to na tu správnou vlnu a nastartuje vaši energii. Každému pomáhá něco jiného, ale většinou nesmí chybět klidný start po probuzení, nějaký ten pohyb, nejlépe zdravá, ale hlavně dobrá a vydatná snídaně a co může být lepšího, než když je vše doprovázeno příjemnou svěží vůní? 

Foto: archiv Denisy Kokořové

Denisa Kokořová například začíná své volné ráno cvičením nebo jógou. Poté následuje rychlá sprcha, po které se ještě ráda zachumlá do provoněného županu. K dokonalému ránu samozřejmě patří skvělá snídaně, třeba v podobě palačinek, které Denisa miluje od dětství. Když má více času, připraví si dalgona coffee. Na závěr ranního rituálu přichází na řadu procházka v přírodě s buldočky. A nový den může začít! Nejlépe však, když je doprovázen ranní vůní a svěžestí, které můžeme docílit novou aviváží Silan. 

Provoněné ráno

Navoďte si pocit klidné procházky na čerstvém ranním vzduchu s aviváží Silan Fresh Sky. Ať už začínáte své ráno na procházce, nebo na józe, aviváž Fresh Sky vám vždy pomůže navodit příjemný pocit svěžesti. Kapsle Silan duo-caps jsou aktivovány při každém pohybu, a uvolňují tak nádhernou vůni po celý den. Užívejte si nejen při svých ranních rituálech svěží pocit právě vypraného prádla.

Foto: archiv Denisy Kokořové

Čtěte dál