Prosincový Harper's Bazaar

Očima zástupkyně šéfredaktorky Veroniky Miškovské.

Foto: Andreas Ortner

Milé čtenářky,

na prosincovém, vánočním čísle jsme pracovali v době, kdy ve vzduchu byly ještě cítit zbytky babího léta a na stromech se třepotalo žlutavé listí. Ke konci roku ale nemusí nutně patřit závěje sněhu a zvuk koled. Stejně jako nemusíte rozjímat nad prožitými radostnými i smutnými okamžiky, které vás potkaly, jen před Vánoci. A konat dobré skutky se dají také po celý rok. 
 
Podobně ostatně uvažovala před 22 lety i Tereza Maxová, když se rozhodla pomáhat opuštěným dětem. Za jednou z nejúspěšnějších českých modelek a zakladatelkou Nadace Terezy Maxové dětem, jsme se vypravili na turecké pobřeží. Kromě toho, že jsme s ní nafotili krásnou fashionstory, jsme s ní mluvili i o tom, proč je dobré naslouchat intuici a proč je neméně důležité dávat si pozor na to, co si přejeme.
 
K Vánocům patří i potkávání se s lidmi, které máme rádi. Podívali jsme se tedy zblízka na teorii o tom, že existuje hned pět různých „jazyků lásky” - způsobů, kterými dáváme ostatním najevo, že je milujeme. Jak najít ten svůj a co dělat, když váš drahý mluví tím jiným jazykem? To se dozvíte v článku Kristýny Mazánkové. A taky jsme řešili další neméně palčivý problém - co dělat, když svátky (zase nebo čerstvě) budete trávit single. Možná zjistíte, že to bude jednodušší, než jste si myslely.
 
Na těch 248 stránkách toho najdete samozřejmě ještě mnohem víc. Třeba krásný rozhovor s návrhářkou Miucciou Prada, která mimo jiné hovoří o tom, proč je pro ženy nejdůležitější vydělat si vlastní peníze. Nebo deset nejdůležitějších trendů zimní sezony, nejkrásnější outfity na večírky, tajné kosmetické triky beauty insiderů nebo švédskou malířku, která přepsala dějiny umění.
 
Ať se vám nový Harper’s Bazaar krásně čte.

Veronika

P.S.: Prosincový Harper's Bazaar je v prodeji od 15. listopadu!

Foto: Andreas Ortner

Čtěte dál