Proměňte svou pleť ve zlatý šperk s oblíbenou značkou světových modelek

Každý z nás si přeje dokonalou pleť, alespoň jako mají celosvětově slavné modelky. Zkuste to pomocí jimi oblíbených produktů značky Mimi Luzon, která nově přichází i na český trh.

Foto archiv klienta

Hýčkejte se a dopřejte si péči jako ty největší hvězdy. Značka Mimi Luzon, která je novinkou na českém trhu, je světová odbornice v péči o pleť a rozhodně neuděláte chybu, když se jí svěříte. Jejími klienty jsou ty nejznámější celebrity a modelky napříč kontinenty. Řada Glow Collection, která vám zaručí okamžité výsledky, odráží vize brandu - vytvořit ty nejlepší produkty pro zdravou a zářivou pleť. Nejznámějším produktem je pravděpodobně kultovní maska ze 24karátového zlata, které podlehla například i Kaia Gerber, Irina Shayk či Elsa Hosk. 

Nyní tak máte tu nejlepší příležitost vyzkoušet kompletní ošetření Mimi Luzon v pohodlí domova, později se však můžete nechat hýčkat v pražském Studiu Femme. Ke zdokonalení vašeho „glowy looku“ doporučujeme masku zkombinovat s několika dalšími produkty z řady Glow Collection a její účinky tak zdokonalit. 

Čtěte dál