Projekt Anti-aging 2021 plný novinek z beauty světa startuje!

Exkluzivní projekt Harper's Bazaaru startuje, buďte s námi u toho! Po celé dva měsíce vám budeme přinášet ty nejnovější trendy zaměřené především, ale ne pouze, na anti-aging, a dokonce se budete moci zapojit i vy, a to v rámci speciálního testování!

Foto: Shutterstock

Převratné beauty produkty a nejúčinnější novinky se zaměřením proti stárnutí pleti, vlasů i pokožky těla. Nejen to vám představíme v rámci našeho exkluzivního projektu Anti-aging 2021! Tomuto tématu je také věnované celé říjnové číslo Harper's Bazaaru, které vychází již 16. 9. Ale už nyní vás zde na webu, a také na Instagramu, budeme postupně informovat, co je v tomto směru nové, účinné a co by vám nemělo uniknout. 

Nenechte si ujít šanci být součástí

To však není vše. Kromě toho, že budete mít informace o novinkách z první ruky, se také dozvíte, jak dopadne testování těchto produktů v rámci naší redakce, a navíc se budete moci zapojit i vy! Sledujte web a Instagram Harper's Bazaaru, ať vám neunikne příležitost přihlásit se do exkluzivního testování, a stát se tak součástí tohoto projektu! 

Čtěte dál