Prodlužte životnost vašeho oblečení

Jak často nakupujete nové oblečení? “Nakupujte méně, vyberte si dobře, ať to máte na dlouho!” říká Vivienne Westwoodová, designérka, která je si vědoma stále se zhoršujících klimatických problemů, kterým čelí naše společnost. Naučte se, jak správně pečovat o své oblečení, aby vydrželo déle.

Foto: archiv Perwoll

Perwoll přišel s limitovanou módní edicí #RethinkFashion. Speciální prací prostředky Perwoll přináší další generaci limitované edice vytvořené na základě posledních módních trendů. Letošní inspirace od Perwollu je ve znamení motivace k péči o oblečení, aby déle vydrželo jako nové. Pobízí k ,,pomalé” módě” – nakupovat méně oblečení, vybírat si spíše kvalitnější kousky a správně o ně pečovat.

Foto: archiv Perwoll

Mezi některé prvky filozofie pomalé módy patří například nákup vintage oblečení, nakupování od menších výrobců, znovuvyužití staršího oblečení, šití vlastního oblečení, výroba doplňků a nákup kvalitních kousků, které vydrží déle. V neposlední řadě dbejte na správnou péči o oblečení, které módním kouskům prodlouží životnost.

Foto: archiv Perwoll

Limitovaná edice Perwoll #RethinkFashion je v nabídce ve variantách Color a Black. Ať už máte ve svém šatníku barevné nebo elegantní černé kousky, tak se postará o vaše oblečení. Díky působení aktivních složek pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachová barvy zářivé i po několika praní.

Foto: archiv Perwoll

Udržujte své oblečení déle krásné s Perwoll i vy a zapojte se do kampaně #RethinkFashion.

Čtěte dál