Proč milujeme špatné muže?

Proč mají ženy slabost pro muže, kteří je ignorují, neozvou se první ...? Proč je upřednostní před těmi, kteří by jim dali modré z nebe? Takoví muži budou v očích žen vždy žádaní. A to hned z několika důvodů.

Foto: archiv

Schopnost změny

Každá žena touží po tom, takového muže změnit. Právě ona. Právě do ní by se měl zamilovat tak, že by skoncuje s dosavadním způsobem života. Nechce tohle každá? Ten pocit, že se vám podaří sbalit nedostupného muže a navíc ho ještě změnit? Ale bohužel, opak je (téměř) vždy pravdou. Zkrotit tyto typy je téměř nemožné.

Sebevědomí

Stejně jako muži ocení pokud žena srší sebevědomím, tak totž chtějí ženy u mužů. Charisma a sebevědomí je více, než prvoplánová krása a to ženy na mužích prostě milují. A právě ti "zlí" umí využít tyto zbraně naplno. Žádnou skromnost u nich nenajdete. Právě naopak.

Tajemnost

Tajemní jsou sexy. V podstatě o nich nic nevíte. A, co si budem povídat, - zvědavost je silná vlastnost. Zejména, pokud je objektem zájmu právě sexy chlap, kterému se chcete dostat pod kůži. Takový, kterého nedokážete odhadnout na první pohled, který neřekne nikdy nic navíc ... Ano, to jsou přesně ty typy, které ženy vyhledávají a vždy upřednostní.

Sex

Divoký, vášnivý. Takový sex si představují všechny ženy právě s takovými muži. A přesně po takovém (nejen chlapovi) mnohé touží. A protože tito muži se svými sexuálními avantýrami rádi chlubí, o to více jsou pak ženy zvědavé. A tím pádem po nich touží. Pro ně je v podstatě označení "špatný chlap" synonymem dobrého sexu.

Čtěte dál