Proběhněte se pro dobrou věc!

Desetidenní nonstop charitativní happening "Teribear hýbe Prahou" odstartoval tento čtvrtek

Foto: archiv Teribear

Ve čtvrtek 6. září byl odstartován čtvrtý ročník charitativního happeningu s názvem TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem.

Desetidenní akce probíhá na vrchu Vítkov až do 15. 9. Zapojit se do ní může každý, a to v kteroukoliv denní či noční hodinu. Akce je naprosto bezlimitní, jediným předpokladem je chuť pomáhat. V loňském roce podpořilo tuto charitativní akci přes 12 000 lidí. Ti, kteří přišli na vrch Vítkov, společnými silami naběhali nebo nachodili úžasných 226 286 kilometrů. Celková částka, která se díky jejich pohybu a touze pomáhat vybrala, byla neuvěřitelných 11 314 320 korun!

Foto: archiv Teribear

Letos se můžete zúčastnit od 6. do 15. 9. 2018. Důležité je, že můžete přijít kdykoli!

Akce probíhá na Vítkově, kde stanovený okruh měří přibližně 1,5 km.

Jak se zapojíte? Pomocí TERIBEAR čipu, který zakoupíte za 200 Kč na stránkách www.teribear.cz nebo na startu, kam se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli. Důležité je, že styl zdolání trasy nerozhoduje. Je na vás, zda půjdete nebo poběžíte, důležitá je touha pomáhat.

Čtěte dál