Pro snadnější život

Tihle pomocníci z vás vykouzlí profesionálku v péči o domácnost i dokonalou matku.

Foto: Shutterstock

Trendy a novinky se samozřejmě nesoustředí jen na módní a kosmetickou branži. Tihle pomocníci ale své kouzlo rozhodně mají. Nejen, že se pyšní krásným designem, takže budou slušet téměř každé domácnosti, navíc jsou i vysoce funkční a ukrývají v sobě nejmoderněší technologie. A o to tady jde především!

Vítězka mezi sušičkami
Foto: archiv značky

Miele TWJ 680 WP Eco & Steam WiFi & XL

Vítězka dTestu 9/2019 je s kapacitou bubnu až 9 kg vhodná pro větší domácnosti. Hravě v ní usušíte i větší kusy prádla, např. polštáře, a díky SteamFinish ušetříte čas strávený žehlením. Prostřednictvím WiFiConn@ct ji můžete snadno sledovat i ovládat na dálku z notebooku, tabletu či smartphonu. Oslní i energetickou účinností třídy A+++. Výhodou je i její mimořádně tichý chod. Samozřejmostí, stejně jako u dalších spotřebičů Miele, je přísné testování na dobu životnosti až 20 let. 

Pořídíte ji za 22990 Kč.

KOUPIT

Ultravýkonná žehlička
Foto: archiv značky

Tefal IXEO Power (QT2020)

Napařovací žehlička s integrovaným žehlícím prknem, která je vhodná jak pro horizontální, tak pro vertikální žehlení. Výrobce slibuje, že díky vysokotlaké technologii, která produkuje mimořádné množství páry a optimální velikosti žehlící desky vyžehlíte páskou košili dvakrát rychleji. Navíc díky vertikálnímu žehlení můžete prádlo jen osvěžit a zbavit ho zápachu a bakterií bez zbytečného praní.

Pořídíte ji za 9999 Kč.

KOUPIT

Digitální elektronická videochůva
Foto: archiv značky

Philips Avent

Díky 3,5 palcové barevné obrazovce s vysokým rozlišením a čistým nočním viděním (které se v noci zapíná automaticky) a vysoké kvalitě zvuku si večer můžete sednout na terasu a být se svým spícím miminkem neustále v kontaktu. Navíc můžete s dítětem na dálku mluvit, sledovat teplotu v místnosti, kde dítě spí, nebo si na rodičovské jednotce nastavit tichý vibrační režim. Na jedno nabití nabízí chůvička až 10 hodin bezdrátového sledování a rodičovská jednotka vás sama upozorní, pokud by se chůvička dostala mimo dosah nebo by docházela baterie. Oceníte i noční světlo nebo pět uklidňujících melodií.

Pořídíte ji za 4199 Kč. 

KOUPIT

Chytrý kávovar
Foto: archiv značky

Nespresso Essenza Plus 

Ať už máte rádi malé Espresso nebo velké XL Americano, kávovar Essenza Plusod Nespresso nabízí široké možnosti, z nichž si vybere každý. Vizuálně působivý kávovar Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl. Přístroj, který navazuje na úspěch svého předchůdce Essenza Mini, je nabízen ve dvou variantách tvarů a čtyřech barvách. Pro ty, kdo mají rádi čisté linie a minimalismus, je tu hranatý kávovar v barvách Limousine Black a Off White. Milovníkům alternativy nabízíme variantu s unikátním tvarem v barvách Limousine Black a Cherry Red.

Pořídíte ho za 4690 Kč.

KOUPIT

Čtěte dál