Přivítejte jaro v nové módní obuvi!

Zajímá vás, kam pro nejaktuálnější módní trendy za atraktivní ceny?

Obuvnická značka CCC představuje s příchodem jara novou značku. Jde o úžasné boty, které si získaly srdce mnohých z vás. Milujete kombinování? Najdetě si k botičkám tu pravou kabelku a vyražte! Život je přece příliš krátký, abychom nosily nudné boty. Nechte se unést na vlně DeeZee.

Foto: archiv CCC

Jaro je tu a na prodejnách CCC najdete novou značku Deezee! Mladost, spontánnost a moderní styl, to jsou její charakteristické znaky. Bude vás bavit různorodost barev i typů bot. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Foto: archiv CCC

Ten, koho baví výraznější a extravagantnější modely, si rozhodně vybere. V kurzu jsou jehlové a sloupkové podpatky nebo vyšší platforma, šněrování a vázání kolem nohy. Nebojte se experimentovat s barvami, jako je sytě červená nebo zvířecí vzory. Buďte královnou večírku na podpatcích v pastelových barvách. Jak na dlouhé nohy? Podpatky! Pokud se vám do nich nechce, tak obujte pohodlnou obuv, ale přesto vysoce módní záležitost. Pro teniskové královny návrháři vytvořili boty v metalických barvách nebo ozdobené nášivkami či korálky. Tyto prvky se propisují i do espadrilek, které by v botníku rozhodně chybět neměly. Už je máte?

Foto: archiv CCC

Napište nám na ccc.jenprozeny.cz, jaký je váš oblíbený jarní trend a zúčstněte se tak soutěže o jeden z voucherů do obchodů CCC Shoes&Bags na nákup bot nebo módních doplňků. Vybíráme deset autorek nejzajímavějších odpovědí. Soutěž platí do 30. 6. 2019.

Foto: archiv CCC

Čtěte dál