Přirozeně krásná

Každá z nás jistě touží po funkčním a inovativním řešení, jak být krásnější ideálně bez klinických zásahů. Představujeme vám proto dva malé zázraky od firmy Skinso, které by vám neměly chybět v kosmetické taštičce.

Pro Skinso je důležitá především přirozená krása, přísně dbá na přírodní výrobu i obsah účinných látek. V portfoliu produktů tak najdete přírodní olejové parfémy, veganská séra, speciální přípravky vlasové péče, ale také inovativní produkty německé značky FacEvolution.

Dlouhé a zdravé řasy již za pár týdnů

Mezi bestsellery patří růstové sérum na řasy a obočí HairPLUS, které vaše řasy dokáže prodloužit, zahustit a navíc zlepšit jejich celkovou kvalitu. Obsahuje vysoce účinné bio peptidy a spolu s vitamíny A, C, E, panthenolem a výtažkem z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí i obočí. Aplikace je velmi snadná, sérum stačí nanést jednou denně na odlíčenou pleť jako tekutou linku. 

Foto: Archiv značky

Foto: Archiv značky

Smyslné rty bez bolesti

Říká se, že rty toho o vás dokáží mnoho prozradit. Nezapomínejte proto na pravidelnou hydrataci a celkovou péči. Pokud však toužíte po plnějších a větších rtech, sáhněte po produktu LipPLUS BOOSTER, který vám snadno a bezbolestně pomůže rty zvýraznit. Navíc obsahuje tolik potřebný vitamín B. Stačí nanést booster na rty a do 4 minut se složky aktivují. Rty se krásně prokrví, zvýrazní se jejich pigmentace a nabydou přirozeně na objemu. Doporučujeme nepřetahovat konturu rtů. 

HairPLUS a LipPLUS BOOSTER zcela právem patří mezi nejprodávanější produkty značky Skinso. Vy se nyní můžete na našem Instagramu zapojit do výzvy #HBLOVERS a získat tyto dva malé zázraky. Ať žije přirozená krása!

Čtěte dál