Přírodní péče na vlasy, ze které budete nadšená

Sháníte veganskou profesionální přírodní vlasovou péči, která vaše vlasy zanechá krásně lesklé a hebké na dotek? Máme pro vás novinku! Tato přírodní péče se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních. Zamilujete si ji!

Foto: archiv značky

Seznamte se s novou vlasovou péčí Source Essentielle od L’Oréal Professionnel, která je přírodní a veganská. Obsahuje 80 až 100% vysoce kvalitních přírodních ingrediencí získaných ekologickou cestou. Čisté složení je navržené tak, aby pokrylo vše, co vaše vlasy potřebují. Budou plné vitality, síly, pružnosti a zářivého lesku!

Přírodní ingredience jsou získané ekologickou cestou včetně květů a lahvičky šamponu jsou navženy pro minimální dopad na planetu. Source Essentielle zahrnuje celkem čtyři řady, Daily, Nourishing, Radiance a Delicate. Šampon má typicky hranatý tvar, který pojme maximální množství produktu s minimálním dopadem na planetu a zároveň je navržený pro optimalizaci přepravy. Každý původní obal lze naplnit ve svém salonu Expert až tři krát. Tím se eliminuje spotřeba plastu pro výrobu další lahvičky a chrání životní prostředí!

Soutěž

Chcete vyhrát balíček luxusní vlasové péče Source Essentielle sestavený na míru pro vaše vlasy od L’Oréal Professionnel? Můžete! Napište nám do 10. 12. 2018 na jenprozeny.cz/source, co pro vás znamená přírodní krása. Dvacet z vás odměníme balíčkem sestaveným na míru pro vaše vlasy.

Čtěte dál