Připravte se na pořádnou zimu

S italskou značkou Napapijri budete stylová i v mínus patnácti.

Napapijri je italská značka se severskou image, jejíž příběh začal na počátku devadesátých let 20. století. Úspěšně kombinuje ležérní styl se sportovním, inspirovaným dobrodružstvím a polárními průzkumy. Napapijri je finsky arktický polární kruh a typickou ikonou značky je norská vlajka. Značka má tedy své kořeny na severu Evropy, avšak vývoj a tvorbu nových kolekcí vytváří v mecce módy, v Itálii. Napapijri aktivně podporuje vědecké expedice a usiluje o zvýšení povědomí o ochraně životního prostředí.

Foto: archiv značky

Velmi kvalitní oděvy značky Napapijri nabízí možnost širokého barevného výběru a imponují důmyslnými detaily. Jsou určeny pro volný čas i cestování. Je to zároveň moderní městské oblečení pro ženy, muže, ale i děti.

Pokud patříte mezi stylové individualisty, máte jedinečnou šanci vyrazit v módě svou vlastní cestou.

Foto: archiv Napapijri

Napapijri je totiž značka, která se orientuje na neočekávané cestování. Representuje globální myšlení na průsečíku hranic, kultury, přírody a umění. Koupit si ji můžete ve více než 2000 obchodech po celém světě.

Foto: archiv Napapijri

Ikonickým kouskem značky je známá Rainforest bunda, kterou najdeme napříč všemi kolekcemi. V nejnovější kolekci se Napapijri zaměřuje na filozofii Heritage Forward. Zatímco "Heritage" čerpá inspiraci z historie značky, "Forward" představuje Napapijri myšlenku "Make it Better". Tento nový myšlenkový pochod zahrnuje inovaci produktů, která umožňuje řešení pro zlepšení života spotřebitelů a současně přispívají ke zlepšení celému světu.

Foto: archiv Napapijri

Napapijri kolekce dává barvám a tvarům nový rozměr, představuje perfektní přechod z outdoor do městské módy, kde se setkávají různé střihy, materiály a tvary. Kolekce oslavuje kreativitu, talent a vášeň pro život.

Foto: archiv Napapijri

Napapijri Ze-Knit je pletená kolekce městského oblečení, která je maximálně přizpůsobena tvaru těla a jeho potřebě při pohybu. Zajišťuje tak potřebný komfort. Tato kolekce má potenciál snížit dopad na životní prostředí i díky výrobě “made to order”.

Vyzkoušejte novou originální kolekci módní italské oděvní značky Napapijri. Butiky najdete v srdci Prahy v Nákupním Centru Palladium, v Centru Chodov, na Praze 4 a na Novém Smíchově.

Čtěte dál