Připojte se s námi ke dni plnému relaxace a vzdělávání

Harper's Bazaar & Mandarin Oriental Wellness Day je tu. Oslavte společně s námi celosvětový wellness day, protáhněte své tělo, nechte se odborníky poučit v oblasti vztahů a zdraví a celkově se s námi dostaňte do zenu.

Foto: Shutterstock

Známe to všichni. Shon v práci, doma, v životě. Neustále se za něčím honíme, pořádně si neodpočineme a o relaxaci se nám kolikrát pouze zdá. Tomu je ale konec. Relax a odpočinek je stejně důležitý, ba naopak kolikrát ještě více, než čas strávený prací. Abychom byli produktivní, je třeba také najít v životě balanc a trochu dát tělu i mysli pohov. K tomu se nyní naskytla ta nejlepší příležitost, kterou byste měli chytit, využít a nepustit. 

Věděli jste, že se 13. června, ano dnes, slaví celosvětový wellness day? Pokud ne, tak byste tento datum měla ode dneška mít řádně označen a věnovat minimálně tento den sama sobě, svému tělu a mysli. Tak jsme to udělali i my společně s Harper's Bazaar Lovers a mnoha dalšími osobnostmi. Rádi byste věděli jak? Také se zrelaxovali, trochu se vzdělali, ať už ve zdravé výživě či vztazích, a také se dozvěděli něco málo o českých osobnostech či přímo expertech v daných oblastech? Dnes máte možnost!

U příležitosti celosvětového dne wellness si vás dovolujeme pozvat na online oslavu duševní i tělesné krásy Harper's Bazaar & Mandarin Oriental. Přidejte se k nám alespoň virtuálně a sledujte celé dění na našem Instagramu. Čeká vás pohled do backstage celé akce, rozhovory s osobnostmi, které samozřejmě nebudou chybět. Zúčastní se například Eva Doll, Zea, Hana Vágnerová, Vanda Janda, Eliška Chomistek, Filip Vaněk či Pavlína Němcová, která dokonce nebude pouze návštěvníkem, ale povede jeden z kurzů - The Face Concept. Nevíte, co přesně si máte představit? Sledujte nás na Instagramu, kde vám vše včas, společně s Pavlínou Němcovou, objasníme. Také budete mít možnost vidět a slyšet experty na další oblasti, mezi kterými je například Jan Müller či úspěšný psycholog Jan Vojtko, ale ještě mnohem více. Jedná se o den plný zkrášlování, relaxace, zajímavých informací a inspirativních setkání. Rádi bychom alespoň částečně tuto atmosféru přenesly k vám domů a pomohly vám užít si váš wellness day obohacený zajímavostmi a novými informacemi. 

Celá akce se bude konat v nádherném hotelu Mandarin Oriental v centru historického města Prahy. Není důležité pouze to, co děláte, ale také kde. Prostory tohoto kouzelného hotelového prostoru a zahrad, které se na den promění v ještě větší oázu klidu a blaha, vám na našem profilu samozřejmě odepřít nemůžeme.

Vše sledujte dnes na Instagramu @harpersbazaarcz!

Čtěte dál