Představujeme vám večerní beauty rutinu ikony Rihanny

Cover star zářijového vydání Harper's Bazaaru Rihanna nás inspiruje v mnoha směrech. Co však dělá pro svou dokonalou pleť?

Cover star jedné ze dvou obálek zářijového čísla Harper's Bazaaru Rihanna se stala naprostou ikonou. Vzhlížíme k ní nejen díky její kráse, sebejistotě, přijetí sebe sama a otevření dveří ženám všech ras, velikostí i sexuálních orientací. Kromě věnování se zpěvu a herectví, také v roce 2012 založila neziskovou organizaci Clara Lionel Foundation. 

Rihanna se samozřejmě věnuje i podnikání v módě a kosmetice - představila řadu spodního prádla Savage X Fenty, dekorativní kosmetiku Fenty Beauty a očekávanou řadu pečující kosmetiky Fenty Skin. Na té svou večerní péči o pleť postavila, a to konkrétně na třech produktech - Remove-it-all Cleanser, Fat Water Porerefining Toner Serum a Invisible Moisturizer. Produkty můžete zakoupit na Fentybeauty.com.

Pojďme tedy virtuálně navštívit tuto krásku z exotického Barbadosu a zjistit, jaká je její večerní péče o pleť, co je pro ni nejdůležitější část, a co kromě používání těchto produktů pro dokonalou glowy skin dělá. Protože, jak říká Rihanna, "Who needs make-up for bed? Not people with good skin!" ("Kdo potřebuje make-up do postele? Ne lidi s dobrou pletí!" pozn. redakce).

Zářijové číslo Harper's Bazaaru právě v prodeji.

Další videa