Představujeme vám Dior et Moi

Victoire de Castellane se opět překonala.

Foto: archiv Dior

Dior je známkou luxusu a kvality. To však neplatí pouze v módě, ale také ve špercích. Jejich high jewelry kolekce jsou další ukázkou umění a vděčíme za ně kreativní ředitelce Victoire de Castellane. Nyní přichází s kolekcí Dior et Moi.

Victoire navrhuje šperkařské skvosty pro Dior již 20 let. Mají společně za sebou mnoho kolekcí a nyní se představuje romantickou kolekcí Dior et Moi, která je inspirována tradičním stylem „toi et moi“. Ten je vidět především v designech prstenů – dva drahokamy usazené vedle sebe, či velmi blízko sebe, znázorňují dvě duše, které se stávají jednou. Tyto drahé kameny mají většinou podobné barvy, počet karátů a tvar. Victoire nikdy nedělala věci podle pravidel a touhle kolekcí potvrzuje, že s tím v blízké době nemá v plánu začínat. Můžeme tedy vidět prsteny představující mix barev, karátů, druhů kamenů i tvarů.

Victoire se nebojí kombinovat textury, karáty, či druhy a tvary kamenů, které zde najdeme až v 15-ti barevných odstínech. Od smaragdově zelené, přes nádhernou růžovou až po křišťálově bílou. Zastoupení mají perly, diamanty, smaragdy, safíry, rubíny, opály a mnoho dalších minerálů. Tato impozantní romantická kolekce 39 překrásných drahých šperků je složena z prstenů, náušnic a náhrdelníků různých velikostí.

Podívejte se na výběr z Dior et Moi v naší galerii.

 

Čtěte dál