Představujeme novou řadu Kérastase Genesis

Není hřích padnout, ale nevyrůst. Značka Kérastase představuje revoluční novinku v boji proti padání vlasů.

Foto: archiv Kérastase

Trápení mnoha z nás - padání vlasů. Nacházíte je denně všude kolem vás. Na podlaze, ve sprše, na polštáři po probuzení. Bohužel to není nic výjimečného a neobvyklého. Padání vlasů trápí až 88 % žen po celém světě, ať už jde o padání z důvodu lámání, nebo oslabených kořínků. Značka Kérastase se právě proto rozhodla řešit tento problém revolučně. Ve spolupráci s vybranými experty z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula duální akční plán pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání. Že bychom našli řešení v řadě Genesis? 

Řada Genesis byla vytvořená s vysokým důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky protěže alpské pomáhají vlasům udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů. Kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Foto: archiv Kérastase

Řada Genesis byla inspirována nebojácnou a sebevědomou ženou, která každý problém řeší efektivně a pragmaticky. Profesionálové značky Kérastase vyslyšeli nejčastější vlasové problémy a představují unikátní řešení, které vyživuje, ale zároveň nezatěžuje. Už si tedy nemusíte vybírat, zda řešit lámavost délek, nebo zdraví vlasové pokožky. Vaše vlasy tak mohou být stejně silné, jako jste vy sama, a vaše rutina stejně všestranná jako váš potenciál. Posuňte tak péči o své vlasy na další level. 

Foto: archiv Kérastase

Genesis nabízí hned několik možností, jak si sestavit posilující program péče, vyhovující vašim vlasům a životnímu stylu. Spolu s exkluzivní salonní službou Genesis dopřejete vlasům regenerační bombu, díky které budou odolnější, silnější a zdravější. Přála jste si vždy mít vlasy jako z reklamy? Vypadá to, že vaše sny byly vyslyšeny.

Čtěte dál