Předsevzetí známých osobností

Co si předsevzaly známé herečky a modelky? A mají vůbec nějaká předsevzetí?

Hana Vagnerová (herečka)
Foto: Instagram Hany Vagnerové
Hana Vagnerová (herečka)

Umět se za sebe postavit, mít odvahu dělat věci, kterých se bojím v pracovním i osobním životě a dávat energii do toho, co mě baví.

Renata Langmannová (modelka)
Foto: archiv Renaty Langmannové
Renata Langmannová (modelka)

Žádné speciální předsevzetí si nejsem zvyklá dávat. I přesto, že mnozí mají tendenci si na konci roku dávat různé předsevzetí, ale v podstatě, když chci něco udělat, nebo se pro něco rozhodnu, nečekám do nového roku. Takže možná jen taková klasika - dát se po svátcích "dohromady" jíst trochu zdravěji a více se hýbat ...

Marika Šoposká (herečka)
Foto: Benedikt Renč
Marika Šoposká (herečka)

Já si nikdy žádná předsevzetí nedávám. Konec roku v kalendáři pro mě nikdy nic důležitého neznamenal. Jsou jiná cyklická období, která pro mě mají větší význam. Třeba to měsíční.

Karolína Chomisteková (ředitelka soutěže Miss Slovensko)
Foto: archiv Karolíny Chomistekové
Karolína Chomisteková (ředitelka soutěže Miss Slovensko)

Nový rok je nový začátek, stejně jako každý začátek nového měsíce, nebo každý jeden začátek nového týdne. Podle mého názoru není potřeba zevšeobecňovat předsevzetí na novoroční, ale spíše se celkově zaměřit na životní cíle, které si člověk stanoví. Není potřeba se tlačit do velkých očekávání, protože mohou přijít velké zklamání. Já si predstavzetí dávám průběžně, když to cítím, když se na něco zaměřím a mám některé, které mám celoživotní a snažím se každým dnem k těmto cílům přiblížit.

Veronika Hejlíková (modelka)
Foto: Instagram Veroniky Hejlíkové
Veronika Hejlíková (modelka)

Novoroční předsevzetí si už několik let nedávám, protože se mi je nikdy nepovedlo dodržovat déle než první měsíc a nepřijdu tak o iluze a zklamání, že jsem to zase nezvládla. Nicméně kdybych si nějaké dát měla, nejspíš by to bylo začít sportovat (ale to by mi nevydrželo snad ani do půlky ledna), pokračovat s kurzem francouzštiny (ať trošku zúročím ty roky v pařížském Céline atelieru), jíst o něco zdravěji (museli by ale zavřít všechny McDrivy na D1) a věnovat víc času sama sobě (což se mi asi jediné povede, protože jsem Vojtíka od nového roku nahlásila do školky na čtyři dopoledne v týdnu místo dosavadních tří).

Terezie Kovalová (violoncellistka a modelka)
Foto: Matúš Tóth pro InStyle
Terezie Kovalová (violoncellistka a modelka)

Každý rok si dávám předsevzetí nedávat si předsevzetí. Snažím se svá životní rozhodnutí dělat v průběhu roku tak, abych když už se o nich rozhodnu, je dělala poctivě a pořád. Ale je pravda, že příší rok bych si přála více cvičit na svůj nástroj.

Čtěte dál