Právě nyní nastal ten pravý čas na koupi beauty adventního kalendáře. Máte již vybráno?

Máme pro vás ty nejlepší tipy na krásné adventní kalendáře plné pečující i dekorativní kosmetiky. Jako každý rok jich je mnoho a tady jsou naše tipy.

Foto: archiv Instagramu @ chanelofficial

Přestože je teprve konec října, musíme s vámi sdílet ty nejkrásnější adventní kalendáře. Ty každým rokem stoupají na popularitě a my nechceme, aby vám některé z nich unikly před očima. Ať už se jedná o prestižní značky jako Chanel, Dior, nebo různé řetězce, které navrhují kalendáře obsahující produkty od mnoha různých značek, věříme, že si nějaký vyberete.

Je opravdu radost si v prosinci každé ráno otevřít okénko s novým produktem, který už třeba znáte, nebo je pro vás novinkou (což je zároveň výborný způsob, jak si jej vyzkoušet). Velkou výhodou těchto kalendářů je nejen každodenní potěšení, ale také cena. Ta se vám v některých případech může zdát vysoká, přesto je ve finále výhodnější, než kdybyste si měli jednotlivé produkty nakoupit zvlášť.

Tak který je ten vyvolený? 

Každý rok je na trhu beauty adventních kalendářů víc a víc, jelikož je o ně čím dál větší zájem. Svou premiéru má například oblíbená korejská značka Whamisa, která se do adventního kalendáře pustila úplně poprvé. Kalendář vypadá velmi lákavě a má hned 26 okének.

Značka Rodial se také rozhodla vydat kalendář, jelikož každoročně přicházela poptávka od jejích zákazníků, a máte se na co těšit. Kalendář má elegantní a nadčasový design v barvách bílá, zlatá a černá a jsou na něm ilustrace ikonických míst v Londýně. Cena je výhodná a mnohem nižší než celková hodnota produktů.

Jestli máte rádi britské značky, určitě se vám zalíbí kalendář od Elemis, jehož design je v tradičním anglickém stylu a obsahuje i ty nejprodávanější produkty od této ikonické kosmetické značky.

I v Lush si můžete v roce 2021 vybrat, a to buď z kalendáře, který má 25 okének a obsahuje několik exkluzivních produktů, či můžete zvolit kalednář s dvanácti okénky, který se bude zamlouvat milovníkům koupele. Najdete v něm 12 produktů, které vám tyto chvíle zpříjemní.

Advent s pařížským nádechem

A jestli před Vánoci chcete spíše atmosféru Paříže, kosmetická značka Lancôme přišla s krásným designem, který má uprostřed malou Eiffelovku, a je navíc recyklovatelný.

Další nádech této francouzské módní mekky vám určitě dodá dokonalý adventní kalendář značky Dior, který letos navrhla Alice Shirley a je slastí pro oko. Kromě spousty kosmetických miniaturek se můžete těšit i na exkluzivní svíčku 30 Montaigne.

Letos na trh přichází s prvním adventním kalendářem i legendární značka Chanel. Ta svůj první adventní kalendář propojila s ikonickým parfémem No. 5, který v roce 2021 slaví již sté narozeniny. Kalendář s dvaceti sedmi okénky skrývá produkty spojené pravě s touto vůní. Cena je sice vysoká, ale kalendář nabízí nejen kosmetické produkty.

V barvách luxusu a slavností (bílá, černá, zlatá) si můžete pořídit kalendář YSL, který má skutečný punc luxusu. Ten v sobě skrývá fantastické miniaturky, ale také tři odstíny rtěnek Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte.

Populární francouzská značka L’Occitane, stejně jako v předchozích letech, navrhla kalendářů hned několik! Klasický je cenově nejvýhodnější, luxusní verze vypadá honosněji a také obsahuje dražší produkty. Dále má v nabídce kalendář, který se dá objednat pouze online a v neposlední řadě unikátní kalendář, jež se dá použít rok co rok a recyklovat. Ten je sice nejdražší, ale pro milovníky udržitelnosti je trefou do černého.

A stále nekončíme...

Pokud vás lákají spíše tradiční červené barvy, budete se radovat z nádherného kalendáře Giorgio Armani, který skrývá 5 produktů plné velikosti a spoustu miniaturek včetně jejich prestižních parfémů.

Nars se vydal opět trochu jiným směrem a v kalendáři najdete 12 produktů na rty v rozmanitých, ale nositelných odstínech.

Jestli vás již dříve oslovila kosmetika Susanne Kaufmann, asi vás potěší, že parfumerie Vavavoom má k dostání právě kalendář s těmito produkty.

A pokud vás nebaví kalendáře pouze od jedné značky, co třeba zkusit ten od Net-a-Porter, který obsahuje produkty hned od několika značek? Je to skvělý způsob, jak vyzkoušet více značek najednou. Tato luxusní nákupní online destinace však nenabízí pouze svůj kalendář, najdete zde i kalendáře od dalších značek jako například Charlotte Tilbury.

Čtěte dál