Prahu navštívili tvůrci nového filmu The Aspern Papers

Privátní premiéra filmu a představení inovované verze nejoblíbenějšího bezdýmného produktu na světě.

Foto: archiv PR

Listopad byl v Praze nakloněn evropským hvězdám stříbrného plátna. V pražském divadle Royal se totiž konala soukromá premiéra filmu The Aspern Papers, který do České republiky přivezl producent Milosh Harajda. Tento celovečerní snímek, který vznikl na motivy románu Henry Jamese, se těšil obrovskému zájmu na MFF v Benátkách a jeho oficiální světová premiéra je plánovaná na 10. ledna v New Yorku.

Díky značce Bvlgari byla netrpělivě očekávaná filmová novinka, na níž se produkčně podílel James Ivory (Call Me By Your Name)představena během soukromého promítání a to za přítomnosti tvůrců filmu. Do Prahy totiž zavítal mladý režisér a scénárista Julien Landais a francouzský herec a model Nicolas Hau.

Před samotnou premiérou snímku stihli tvůrci filmu rozdat několik rozhovorů a navštívit párty u příležitosti představení nové elegantnější a inovované verze bezdýmného produktu IQOS 3 a IQOS 3 MULTI.

Z českých celebrit pozvání přijali například Matěj Ruppert, Pasta Oner, Vladimír Franz, David Kraus, Nikol Moravcová, Míša Štoudková nebo například houslista Filip Jančík, který spolupracoval s Avril Lavigne.

Čtěte dál