Pozor na tyto tři znamení: Zamotají vám hlavu a zlomí srdce

Chcete vědět, jestli vám bude partner věrný? To bohužel s jistotou neví nikdo říci. Ale přece jen jsou tu nějaké indicie, které vám mohou prozradit o muži i to, jestli se máte bát případné nevěry.

Foto: Shutterstock 

Znamení zvěrokruhu totiž dokáží o člověku říct hodně. I to, co možná on sám o sobě neví. Některé povahové vlastnosti, jako například (ne)věrnost se u některých projevují velmi silně. Konkrétně je to u těchto tří znamení.

Neodolají 

Beran, Býk a Střelec. Právě na tuto trojici byste si měli dát opravdu velký pozor. Dokáží totiž dokonale zamotat hlavu, ale stejně tak i zlomit srdce. I když od žen často očekávají věrnost a oddanost, sami ji nabídnout neumí. I když se dokáží rychle na někoho navázat, stejnou rychlostí umí vztah i ukončit. Pro ně je stereotyp a nuda, něco nepředstavitelného a ve snaze vyhnout se jí, často hledají řešení tam, kde by neměli. Tedy u jiných žen.

Pokud se jim nějaká žena začne dvořit, málokdy umí odolat. Imponuje jim zájem opačného pohlaví a nemění to mnohdy ani fakt, že doma už jednu ženu mají. Milují změnu, vzrušení a v podstatě jde o znamení, které se často řídí i pudy. Více než zdravým rozumem. Pokud tedy toužíte po stabilním a oddaném partnerovi a rodině, je docela možné, že s těmito znameními se jich nedočkáte. A tak se jim raději obloukem vyhněte. Abyste předešli případnému zklamání...

Nesmíme však zapomínat, že existují výjimky. A pokud jste již léta ve vztahu s někým z této trojice znamení, tak nemusíte hned myslet na nejhorší.

Občas to vyjde i s nimi...

Čtěte dál