Pořiďte si nový MateBook D 14 a D 15 s výraznou slevou

Sháníte nový notebook? Nyní je skvělá příležitost pořídit si elegantní MateBook D 14 a D 15.

Foto: archiv značky

V září čekalo mnoho lidí nový začátek, ať už v podobě nové školy či práce, o kterou přišli kvůli opatřením přijatým v souvislosti s koronavirem. Huawei tak přišel se speciální akcí a nabízí lidem možnost pořídit si nové produkty se speciální slevou. MateBooky D 14 a D 15 tak zlevní dokonce až o několik tisíc. Akce se týká mnohem více produktů, a tak si vybere téměř každý nadšenec elektroniky. Na všechny zlevněné produkty se můžete podívat zde. 

Elegantní a výkonný MateBook D 14 a D 15 

Tenké celokovové tělo, displej s minimálními rámečky a čtečka otisku prstů v zapínacím tlačítku. Huawei MateBook D 14 a D 15 svou poctivou výbavou a baterií nezklame. Bude skvělým pomocníkem každého, kdo pobíhá po schůzkách, notebook nosí všude s sebou a vyžaduje elegantnost, jednoduchost a výdrž. Nyní můžete navíc využít zmíněnou výraznou slevu.

MateBooky D 14 a D 15 mají širokoúhlé displeje ve Full HD rozlišení, které se díky svým skvělým pozorovacím úhlům, téměř 180°, hodí na sledování filmů a jako základ pro domácí multimediální systém. Je to tedy notebook, který využijete nejen k práci, ale také zábavě. V podání těchto dvou zařízení jsou poměry celkové plochy displeje k rámečkům úctyhodných 87 a 84 %. MateBooky díky tomu vypadají moderně a elegantně.  

Srdcem MateBooků D 14 a D 15 jsou procesory AMD Ryzen třetí generace, stejně rychlé a výkonné jako u MateBooku 13. V kombinaci s 8 GB RAM a rychlými SSD disky jsou tak notebooky dostatečně rychlé při většině standardních procesech, jako například prohlížení webu, práce s kancelářskými aplikacemi, prohlížení obrázků či používání různých videokonferenčních platforem, které se především nyní velmi rozmohly.

Baterie notebooků zvládnou provoz bez nutnosti připojení k zásuvce po dobu několika hodin - MateBook D 14 vydrží až devět hodin a v případě Matebooku D 15 přes šest hodin. Baterie lze velmi rychle nabíjet pomocí přibaleného adaptéru, a to na necelých 50 % již za půl hodiny. Nabíjecí adaptér navíc využívá koncovku USB-C, což vám umožní nabíjení většiny novějších zařízení nejen od Huawei.

Foto: archiv značky

Chytré vychytávky

Celá řada nových MateBooků přinesla do segmentu notebooků inovaci v podobě spolehlivé čtečky otisků prstů integrované do zapínacího tlačítka. U ní společnost Huawei využila své zkušenosti z vývoje čteček otisků prstů z vlastních chytrých telefonů, a tak vznikla dosud nejspolehlivější čtečka, která je navíc ergonomicky ideálně umístěná v zapínacím tlačítku. Pro zapnutí MateBooků stačí pouze jednou stisknout, počítač se zapne a otisk prstu zůstane v mezipaměti, aby ho mohl systém Windows použít pro přihlášení do odpovídajícího uživatelského profilu. Stejný postup se aplikuje i při obnovení z režimu spánku. Všechno probíhá rychle a spolehlivě, přesně jako u chytrých telefonů.

Dalším jedinečným řešením, se kterým přichází řada nových MateBooků, je sada funkcí, která pomáhá integraci notebooků a nejnovějších chytrých telefonů Huawei. Huawei Share umožňuje využít nové způsoby ovládání telefonu použitím klávesnice a myši počítače nebo dalších vstupních zařízení připojených k notebooku, možnost nepřerušeného přenosu probíhajících hovorů mezi notebookem a telefonem, bezdrátové posílání souborů mezi telefonem a notebookem bez potřeby internetového připojení a obráceně pouhým přetažením “drag and drop”.

MateBooky D 14 a D 15 se prodávají za cenu 14 999 Kč a za 13 999 Kč. Při koupi každého z těchto zařízení dostanete v rámci zaváděcí akce na e-shopu Huawei do konce září navíc ještě myš a Huawei MateDock 2.

Čtěte dál