Pop by Zuzana Kubíčková

V rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila návrhářka Zuzana Kubíčková novou kolekci své loni uvedené značky Pop by Zuzana Kubíčková.

Foto: Anna Mrázek Kovačič

Značka Pop, jejíž název vychází se slova „populární“ nabízí oblíbené modely z návrhářčiny dílny - střihy, které se osvědčily jí samotné během let praxe, a které u ní často poptávají zákaznice. Současně je Pop také symbolikou toho, že značka, jenž je k dostání převážně online, otevírá pop-up story na nejrůznějších místech.

Od uvedení značky loni na jaře se tak zákaznice mohly s Popem setkat například v centru Prahy v kavárně Cafe-Cafe, ale také v centru Chodov či v salonu Stolen. Trvale je značka k dostání v návrhářčině vinohradském showroomu a v brněnském Object concept store.

Foto: Anna Mrázek Kovačič

Na loni uvedený praktický základ ve formě malých černých šatů, pouzdrových sukní, průsvitných topů, cigaretových kalhot či trenčkotu navazuje letošní o poznání uvolněnější kolekce. Rozevláté siluety rovných kalhot s vysokým pasem, plisovaných sukní či univerzálního kabátku / sáčka doplňují upravené střihy z předešlé řady – šaty a sukně mají nyní prodlouženou délku, mikiny a topy nové materiálové zpracování. Celkový look kolekce čítající 25 modelů je ležérnější a mladistvější, přesto se drží základní myšlenky poskytnout netrendový základ šatníku, který může sloužit po mnoho let. Jednotlivé kusy kolekce se přitom dají libovolně kombinovat.

Foto: Anna Mrázek Kovačič

Od středy 27. 3., je kolekce k dostání online na www.zuzanakubickova.com a na všech aktuálních prodejních místech značky (showroom Zuzany Kubíčkové, Deelive design store, Showroom Luciela Taschen a Object concept store).

Foto: Anna Mrázek Kovačič

Novou kolekci Pop by Zuzana Kubíčková provází kampaň, jehož stylingu se ujala Jana Kapounová. Autorkou fotografií je Anna Mrázek Kovačič. Modelky Lindu Novotnou (Exit Model Management) a Emily Schopper (Elite Prague) líčila Hristina Georgievska a česala Anna Plačková (Toni&Guy Salon Prague). Poděkování patří také stylistce Kláře Tománkové a hotelu The Emerald Prague.

Celou kolekci si prohlédněte v galerii.

Čtěte dál