Pomozte koupí limitované kolekce české módní značky Timoure et group

Lokální značka Timoure et group (TEG) podpoří mladé lidi, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Dvojice návrhářek Ivana Šafránková a Alexandra Pavalová navrhla limitovanou kolekci 8x8 společně s nadačním fondem Pink Bubble.

Nadační fond Pink Bubble, který se soustředí na pomoc mladým lidem v době náročné léčby onkologického onemocnění, tento rok oslavuje již osm let od svého založení. V rámci tohoto výročí se rozhodli spojit s dvojicí českých módních návrhářek Ivanou Šafránkovou a Alexandrou Pavalovou a vytvořit tak společně limitovanou kolekci. Zisk z jejího prodeje poputuje na tuto náročnou léčbu.

“Osmička definuje naši dobročinnou kolekci i v dalších směrech,” říká jedna z návrhářek, Ivana Šafránková. “Vytvořily jsme osm speciálních outfitů, na nichž se vine růžová linka jako symbol propojení s Pink Bubble. Na osmi výjimečných ženách je v prostorách ateliéru Město-moře zachytila fotografka Alžběta Jungrová.”

Foto:  Pink Bubble

Jednoduché modely navazují na typickou tvorbu studia TEG a hravé, ostře růžové detaily jim dodávají sportovně elegantní šmrnc. Polovina kolekce bude k dostání ve více kusech, vybrané modely však zůstanou jako unikátní solitéry.

Svoji tvář s projektem spojila herečka Klára Melíšková, modelka a violoncellistka Terezie Kovalová, vítězka soutěže MasterChef 2019 Kristína Nemčková, foodblogerka Markéta Pavleje, moderátorky Daniela Písařovicová a Ivana Chvátalová, osobní asistentka hollywoodských hvězd Veronika Hladíková a zakladatelka Pink Bubble Martina Šmuková, která je také dlouholetou tváří značky TEG.

Foto:  Pink Bubble

Veškeré produkty Timoure et group jsou navrhovány a vyráběny v Česku s ohledem na životní prostředí a z látek z Evropské unie. Kromě nákladů na výrobu půjdou všechny získané peníze z prodaných modelů na projekty nadačního fondu Pink Bubble.

Aby nebylo těch osmiček málo, limitovaná kolekce 8x8 bude na e-shopu Timoure et Group dostupná od 8. 8. 2020. Velikost modelů je převážně univerzální, aby seděla většině žen, které chtějí pomoci dobré věci a zároveň svůj šatník zpestřit výjimečným Timurovským kouskem.

Foto:  Pink Bubble

Čtěte dál