Pokračování seriálu Sex ve městě je potvrzeno!

Dlouho se o tom spekulovalo, ale... Carrie Bradshaw, Charlotte York a Miranda Hobbes se oficiálně vrací na vaše obrazovky.

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Spekulace jsou potvrzeny, Sex ve městě se vrací! Oznámení o pokračování je novinkou, která nás nenechá spát a věříme, že jste na tom stejně. 

Přes noc hlavní hrdinky Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Cynthia Nixon (Miranda Hobbs) a Kristin Davis (Charlotte York) na svých instagramových účtech potvrdily, že se chystá desetidílné pokračování nazvané And Just Like That..., které odvysílá HBO Max. Práce na této sérii mají dle všech informací začít letos na jaře. Vypadá to ale, že Kim Cattrall, která ztvárnila postavu Samanthy Jones, se natáčení nezúčastní. Již několikrát uvedla, že je pro ni Sex ve městě uzavřenou kapitolou. Nechme se ale překvapit, jaké informace přinesou nadcházející týdny. Bylo by to však bez jedinečné Samanthy ono? 


Seriál o životě newyorské novinářky a jejích třech kamarádkách byl na HBO původně vysílán od roku 1998 do roku 2004, na což navázaly dva filmy, a to v roce 2008 a 2010. Série And Just Like That... nás opět vezme do života těchto hlavních hrdinek, pouze o dvacet let později. Co vše se změnilo? 

Podívejte s námi na trailer, který Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis zveřejnily: 

Čtěte dál