Podívejte se na pohádkové akce v podání Mindy Weiss

Mindy Weiss vám splní všechna přání. Dokáže vykouzlit milionovou svatbu či nezapomenutelnou oslavu narozenin. Vítejte ve světě, kde je možné úplně cokoliv.

Foto: archiv webu Architecturaldigest.com

Světu je známá díky své nesmírné kreativitě, nadšení a seznamu celebrit, kterým plánuje privátní nebo pracovní události již přes třicet let. Bydlí v Los Angeles, jen pár minut autem od sídel svých stálých klientů. Patří mezi ně rod Kardashianů, Justin Bieber, Ellen DeGeneres nebo třeba Russell Westbrook. V jejím portfoliu najdeme lokální i mezinárodní svatby, firemní akce, společenské oslavy, večírky pro neziskové organizace nebo různé eventy pro celebrity. Služby Mindy Weiss nejsou tou nejlevnější záležitostí. Taková akce vás může stát až milion dolarů. 

Podívejte se s námi na výběr toho nejlepšího z akcí Mindy Weiss, který vám doslova vyrazí dech. 

1. Stormi World

Kylie Jenner můžete znát jako instagramovou krásku s miliony sledujících, úspěšnou zakladatelku kosmetické firmy nebo pro její roli v reality show Držte krok s Kardashians. Teprve dvaadvacetileté krásce z LA se v roce 2018 narodila první dcera Stormi, kterou má s populárním zpěvákem Travisem Scottem. Stormina první narozeninová oslava musela být samozřejmě velkolepá. Tato party ve stejném duchu “Stormi World” se nedávno zopakovala na počest jejích druhých narozenin. Obě velkolepé oslavy byly právě prací Mindy Weiss. Oslava vyšla Kylie na 100 000 dolarů, tedy téměř 2,5 milionu korun. 

2. Svatba Hailey Baldwin a Justina Biebera

Zpěvák Justin Bieber a modelka Hailey Baldwin si řekli své “ano” během civilního obřadu v roce 2018. V září roku 2019 uspořádali svatbu pro rodinu a nejbližší přátele v Jižní Karolíně. Kvůli tomu, že si pár chtěl uchovat soukromí, bylo ze svatby, kterou měla pod taktovkou Mindy Weiss, zveřejněno velmi málo fotek. I to málo ovšem stačí k tomu, abychom si dokázali představit tu romantiku s lesním nádechem s velkými svícny a decentní květinovou výzdobou.

3. Svatba Ashley Greene a Paula Khouryho 

Scéna připomínající Twilight ságu. Tak vypadala svatba filmové představitelky Alice Cullenové v hlubokých lesích. Krátce po rezervaci místa v kalifornském národním parku Redwood si pár povolal Mindy Weiss, aby jim pomohla přeměnit jejich sen v realitu. Své “ano” si řekli před kulatým oltářem vyrobeným z pampové trávy. "Byla to perfektní volba pro představení věčné lásky, kterou jsme v náš svatební den oslavovali" dodala později Ashley. 

4. Nejluxusnější svatba v Las Vegas

Kelley Fertitta, dcera majitele kasin, si vzala svého snoubence Tylera Nemira v roce 2018. Svatba byla hvězdná a vystoupili na ní Bruno Mars, Seal a Dj Marshmello. Celá akce vyšla na 25 milionů dolarů a zúčastnily se jí přes čtyři stovky hostů. Pouze cena květinové výzdoby se vyšplhala ke dvěma milionům dolarů.

5. Narozeniny Khloe Kardashian 

Další instagramová ikona, která má přes sto milionů sledujících, oslavila své 36. narozeniny extravagantním způsobem. Do oslav se ovšem promítla již nastupující pandemi koronaviru - Weiss přišla s kreativním nápadem natisknout obličej Khloe na masky a dezinfekční prostředky. Zároveň se akce ale neobešla bez velkého množství růžové barvy, srdíček, makronek, svíček či květinových ozdob. 

Čtěte dál