Podpořte svou krásu ikonickým make-upem True Match

Sjednocená, hydratovaná a zářivá pleť již po dvou týdnech.

Foto: archiv L'Oréal Paris

V dnešní digitální instagramové době, kdy je většina fotek zkrášlena různými filtry a aplikacemi, je kolikrát těžké poznat realitu. O to důležitější je cítit se dobře ve své vlastní kůži, bez potřeby digitálního zkrášlení. Právě proto byl vyvinut make-up True Match od značky L’Oréal Paris, který nepřekrývá vaši přirozenou krásu, ale podporuje ji. To dokazují také Petra Kvitová, Jana Kirschner, Terezie Kovalová a Veronika Cifrová Ostrihoňová. Tyto čtyři inspirativní ženy Česka a Sloveska ukazují, jak je pro ně důležité cítit se samy sebou. 

Mnoho make-upů je navrženo tak, aby dokonale zakryly všechny nedokonalosti vaší pleti, ale s tím i vaši přirozenost. Ikonický make-up True Match od L’Oréal Paris byl ale naopak vytvořen tak, aby podtrhl vaši osobnost a dokonce zlepšil kvalitu pleti. Je vhodný nejen pro normální, ale také citlivou pleť, a díky 15 odstínům si vybere každý. 

Své místo na trhu má již jedenáct let a během této doby se stal jedním z nejprodávanějších make-upů. Nyní díky svému inovativnímu složení pokožku ještě více opečovává a hydratuje, a to především díky kyselině hyaluronové, vitamínům a antioxidantům. Již za dva týdny pravidelného užívání bude vaše pleť sjednocená, hydratovaná a zářivá, a to především díky jeho složení. Pečující látky tvoří 80 % make-upu, zbytek představují minerální pigmenty. True Match vyzývá všechny ženy a dívky, aby se oprostily od "internetové" krásy a přijaly se takové, jaké jsou. Nanesení tohoto make-upu berte jako poslední krok pleťové péče, který dokonale podtrhne a vyzdvihne vaši osobnost.

True Match od L’Oréal Paris
Foto: archiv L'Oréal Paris
True Match od L’Oréal Paris

Make-up True Match je k dostání v běžné obchodní síti.

Doporučená prodejní cena: 369,00 Kč

S novým vylepšeným složením make-upu True Match přichází v kampani také nové inspirativní ženy se silnými příběhy, které se nebojí podtrhnout a zvýraznit své pravé já. Všechny ambasadorky, tenistka Petra Kvitová, hudebnice Terezie Kovalová, zpěvačka Jana Kirschner a moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, zosobňují výjimečné ženy, které jsou nejen krásné, ale mají také silný hlas a nebojí se ho použít. Stejně jako True Match pokořují limity a boří hranice. 

Jak na ženskou krásu nahlíží samotná ambasadorka Terezie Kovalová? 

Tato hudebnice se vyjadřuje především svou hrou na violoncello, ale je také aktivní na sociálních sítích, kde mnohé inspiruje svými názory. 

Foto: archiv L'Oréal Paris

1)  Co se vám vybaví, když se řekne ženská krása?

Ženská krása nezná věk, váhu ani národnost. Někdy mě totálně zaujme žena, která není vůbec namalovaná, někdy žena zahalená od hlavy k patě, někdy babička s krásnými vráskami. Nejvíc mě na ženské kráse baví, jak ji umíme sdílet spolu navzájem, když odložíme všechny žárlivosti. Kolikrát se raději než pro muže namaluju pro ženy kolem sebe – ty si vždycky všimnou malých detailů.

2)  Kdy si sama připadáte nejkrásnější?

Když se připravuju na koncert, vymýšlím si make-up pro ten moment - je to taková moje meditace, kdy se pomocí make-upu dostanu do stavu, ve kterém chci být. V takovém stavu se cítím skvěle, udělám ze sebe lepší, skoro až nedosažitelnou formu svého já. A potom také po ránu v posteli s manželem, který se roztéká nad tím, jak mi to sluší.

3)  Jakou dekorativní kosmetiku používáte a proč?

Mám doma hrozně moc make-upu, mám ráda, když mám hodně možností, průběžně zkouším novinky. Všeobecně hledám make-up s kvalitním krytím, který vydrží světla. Teď se mezi mé největší oblíbence řadí tekuté rtěnky Armani, ať už na rty nebo jako oční stíny, a make-up True Match, kterým udělám i konturování pod bronzer, protože mám dva odstíny a těmi rovnou tvaruju obličej. A pak určitě řasenka.

Foto: archiv L'Oréal Paris

Buďte výjimečná, buďte svá, protože vy za to stojíte!

Čtěte dál