Podpořte krásu svých očí a rtů

Pomocí rafinovaného líčení a kvalitní dekorativní kosmetiky můžeme vykouzlit rty lákající k polibku i hluboký pohled.

Foto: Shutterstock

Stíny hodné královny

Nemusíte být urozeného rodu, abyste je vlastnila. Oční stíny Color Queen od L'Oréal Paris zkrášlí každou ženu bez ohledu na postavení i věk. Jejich textura, hebká jako hedvábí, obsahuje 40 % suchých olejů a 20 % vzácných mastných olejů. Díky tomu se velmi dobře nanáší, oční okolí nevysušují ani neulpívají v ohybu víček. Jejich bohatá pigmentace zaručí intenzivní odstín už při prvním tahu štětcem. Na víčkách vydrží dlouhé hodiny, aniž by změnily vzhled nebo snad opadávaly. Mono oční stíny Color Queen jsou dostupné v šesti odstínech s matným nebo saténovým finišem. Škála barev díky tomu nabízí možnosti výrazného kreativního líčení na večer, ale i přírodní jemné varianty pro běžné nošení.

Foto: archiv značky

Líčení z New Yorku

Máte-li raději více stínů v jedné kazetě, zalíbí se vám praktická paletka očních stínů Maybelline The City Mini Palette, inspirovaná světoznámými momenty z města New York. V paletce naleznete šest očních stínů v nadčasových přírodních tónech béžové a hnědé. S jejich pomocí lehce vystínujete hluboký, až dramatický pohled a umocníte jedinečnou barvu svojí duhovky. Můžete také popustit uzdu své kreativitě a pohrát si s líčením tón v tónu, případně zvolit zcela nenápadné stínování.

Foto: archiv značky

Beze stopy

Make-up bez rtěnky je jako obléci se a zapomenout na boty. A to by byla škoda, protože rtěnka Rouge Signature Parisian Sunset od L’Oréal Paris působí úžasně. Vážně. Když ji nanášíte na rty, vyvolává pocit pohlazení vánkem. Textura je tak lehká, že ji ani neucítíte. Kromě toho výborně drží díky nové technologii na bázi vody a oleje a velkorysé pigmentaci. Nehrozí tedy, že zanecháte stopy tam, kde zrovna nechcete. S rtěnkou Rouge Signature Parisian Sunset jste nepolapitelná. Stačí si jen vybrat ze sedmi odstínů – od růžové k temně švestkové.

Foto: archiv značky

Čtěte dál