Podívejte se na stvoření kabelky Coussin od francouzské značky Louis Vuitton

Nejnovějším přírůstkem do kolekce Louis Vuitton pro sezonu jaro/léto 2021 je kabelka s příhodným jménem Coussin. Jak tento skvost přicházel k životu?

Foto: Mark Kean, Styling: Isabelle Kountoure

Francouzská módní značka Louis Vuitton přináší již několik let jedinečný design, který pravidelně skloubí inovaci a styl. Dokonalá kvalita produktů je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování. To se zas a opět dokázalo při zpracování toho nejnovějšího přírůstku kolekce jaro / léto 2021 značky Louis Vuitton - kabelka Coussin. 

Inspirace pocházela z úvah uměleckého ředitele dámských kolekcí Nicolase Ghesquièra nad stylistickým prostorem nacházejícím se mezi dámskou a pánskou módou. Genderová neutralita je nejen v módním průmyslu momentálně velmi diskutovaná. Kabelka Coussin, jež skloubí eleganci s osobitostí, je s tímto tématem propojená svou flexibilitou, kterou nabízí díky své variabilitě a pohodlí. Nejen, že je zpracována z té nejjemnější jehnětiny, nabízí také nespočet prošívaných přihrádek, které ochrání veškeré vaše poklady. Široká škála barevných variací už její dokonalost pouze doplňuje. Je libo metalický tón nebo základní odstíny barev? U Coussin není nic problém. Vše už pouze doplňuje odnímatelný řetízek geometrického designu. 

Jak tento nový doplněk z řad Louis Vuitton přišel k životu? Podívejte se na cestu od prvních skic po poslední touch up. 

 

Stvoření kabelky Coussin:

Čtěte dál