Plus size ženy a jejich výhody

Na velikosti nezáleží. Někdy.

Pokud se nevejdete do velikosti 36, ještě to neznamená konec krásy a začátek trápení. Právě s postavou o velikosti vysoko nad modelkovskými mírami máte šanci předvést svůj módní um, a své okolí příjemně šokovat.

Foto: Archiv Harper’s Bazaar US

Výhoda No. 1

Některé vaše outfity si budou čas od času žádat i takové kroky, jako použít stahovací prádlo, nebo jiné, řekněme ne příliš sexy záležitosti. Na druhou stranu nutnost to vždy není. Lépe je si každou možnou chvíli uvědomit, že ženské křivky, které na rozdíl od křehkých dívek z módních mol máme, jsou naší dost možná největší ženskou zbraní.

Souznění těla a duše

Ve chvíli, kdy se dostanete do bodu nejvyšší možné spokojenosti sama se sebou, udržujte se tak. Zejména pokud vaše váha jde často nahoru, a pak zase dolů. Nesnažte se zbytečně hubnout, ale raději posilovat. Máloco je tak sexy, jako zpevněné plus size křivky.

Hra s limity

Dozajista existují kousky oblečení, které si na sebe nikdy nevezmete. Například příliš krátkou sukni, nebo vysoký rozparek na večerní róbě. Fakt, že vždy bude tak trochu dřina najít plavky, aby vaší postavě pokud možno lichotily, snad ani nemusím zmiňovat… Vezměte ale na vědomí, že vy jste ta, která si může dovolit nosit třeba hezký a plný dekolt (decentně, prosím), v neposlední řadě si také pořádně vyhrát se zajímavými střihy oblečení.

Pokud jste čtenářky Harper’s Bazaar, předpokládá se, že milujete módu. Věřte, že s plus velikostí pro vás budou móda a styl vždy ještě o něco větší zábavou!

Čtěte dál