Pleťové masky, které zachrání horkem vysušený obličej

Cítí se vaše pleť jako po měsíčním pobytu na Sahaře? Dejte jí napít! Tyto hydratační masky jsou nejlepší…

Foto: Shutterstock

SK-II
Foto: archiv značky
1 SK-II

Facial Treatment Mask

Pravděpodobně neexistuje celebrita, která by nepřísahala na zázračné účinky této „sheet mask“. Stačí se podívat na fotky nádherně svěží pleti Cate Blanchett a Kate Bosworth, které na ni nedají dopustit, a je rozhodnuto: Tento poklad musíte mít také.

DO OBCHODU

Estée Lauder
Foto: archiv značky
2 Estée Lauder

Advanced Night Repair Concentrated Recovery Powerfoil Mask

Tip na sheet mask číslo dva. Tuto nám schválila (nejen!) Karlie Kloss, která v rozhovoru pro Estée Lauder uvedla, že „ji měla v letadla na obličeji tolikrát, až se to bojí přiznat“. I když dvanáctihodinový let neplánujete, tuto hydratační masku určitě vyzkoušejte. Po víkendu u vody je přesně tím, co potřebujete.

DO OBCHODU

Kiehl‘s
Foto: archiv značky
3 Kiehl‘s

Calendula & Aloe Soothing Hydration Masque

Stačí uvést: měsíček lékařský + aloe vera = zklidněná, hydratovaná a doslova šťastná pokožka. Nechte masku působit pět minut a její lehká gelová textura napraví všechny škody, které tropické teploty na vaší pleti napáchaly.

DO OBCHODU

Fresh
Foto: archiv značky
4 Fresh

Crème Ancienne Ultimate Nourishing Honey Mask

Tato velmi výživná medová maska vás zachrání i v případě, že jste ten měsíc na Sahaře opravdu strávila. Med bohatý na přírodní cukry uzamkne v kůži její přirozenou vlhkost a už po prvním použití bude váš obličej sametově hebký a jakékoliv podráždění způsobené sluncem okamžitě zmizí.

DO OBCHODU

Avène
Foto: archiv značky
5 Avène

Zklidňující hydratační maska

Máte extrémně citlivou pleť a najít kosmetiku, po které byste neměla alergickou reakci, je zhruba tak komplikované, jako proniknout do tajů kvantové fyziky? Drogérie a Sephoru budete muset minout a vypravit se do lékárny. Vyzkoušejte například masku od Avène. Produkty této značky jsou připravovány tak, aby byly vhodné i pro kůži se sklony k podráždění. Poctivá hydratace a šetrná kosmetika jsou ve vašem případě opravdu základ. Často také pomůže heslo „méně je více“, jinými slovy nepřekombinujte vaši beauty rutinu a nepoužívejte příliš mnoho produktů se spoustou aktivních složek.

DO OBCHODU

Čtěte dál