Pink is punk, vzkazuje Cara Delevingne

Cara Delevingne se stala tváří Dior Stellar Shine - rtěnky, která změní váš pohled na sebe samou.

Foto: archiv Dior

Nová (geniální!) rtěnka Dior Stellar Shine přichází ve čtyřiadvaceti odstínech, z nichž každý je odlišným ztělesněním růžové. Překvapuje vás, že se s heslem Be Pink spojila právě Cara Delevingne, drzá holka, která je víc rockovou hvězdou než sladkou panenkou?

Jak sama říká, pink is punk. "Růžová symbolizuje ženskost, ať už si pod tím slovem představíte cokoli. Růžová znamená, že jste spokojená s tím, kdo jste," popisuje potetovaná modelka.

Foto: archiv Dior

Přesně v tomto duchu vytvořil Peter Philips, kreativní ředitel značky Christian Dior Make-up, tuto novinku. Jde totiž o rtěnku, která se používá s takovou lehkostí, jakou jste ještě nezažili. Je lehoučká jako balzám, ostatně stejně snadno se i nanáší. Jsem přesvědčená o tom, že to zvládnete i poslepu. Klidně během chůze po ulici.

Přesto jsou její odstíny krásně syté a dlouho vydrží. Od té doby, co ji mám, už jinou téměř nechci používat, a stejně jako Cara ji nosím na den i večer. Její oblíbený odstín je 976 (má ho i v kampani), já jsem si zamilovala číslo 863.

Tato rtěnka vás dělá krásnou, aniž byste se o to musela nějak zvlášť snažit. Cítíte se dobře jakoby mimochodem. Je velmi výjimečné, že je tato filozofie cítit nejen z celé kampaně, ale především ze samotného produktu.

Není to totiž o žádných líčidlech. Vy nemáte myslet na to, že je máte. Máte být především sama sebou. "Žena může zářit, jen když se nebojí mluvit a mluví pravdu. Když se nebojí být tím, kým je a neomlouvá se za to," radí Cara Delevingne.

Mrkněte se do zákulisí, jak se tato růžová kampaň natáčela:

Rtěnku Dior Addict Stellar Shine koupíte za 1040 Kč.

Čtěte dál