Pharrell Williams představil svou skincare značku Humanrace

Zpěvák, který je znám pro svou nestárnoucí vizáž, vytvořil svou vlastní beauty značku. Nejen že se soustředí na udržitelnost, ale také ji řadí do gender-neutral. Poznejte Humanrace.

Foto: archiv Instagramu @pharrell

Pharrell Williams je obdivovaný nejen díky své pěvecké kariéře a dokonalému stylu, ale také úžasné pleti. Mnoho z nás ho již podezírá, že místo toho, aby stárnul, mládne. Jak to dělá? To prozradil pomocí své nové kosmetické značky Humanrace. 

Udržitelnost a péče pro všechny

V dnešní době je velmi populární udržitelnost, a proto asi není takovým překvapením, že se na tento problém soustředil při svém uvedení nové značky i Pharrell. Přišel tedy s novou kosmetickou řadou, která využívá systém dokupování produktu, ale zanechání toho stejného obalu pořád a stále dokola. Ten je zároveň vytvořen z recyklovatelného plastu. 

Humanrace je také gender-neutral, čímž se Pharrell snaží poukázat na to, že jsme všichni stejní. Všichni jsme se narodili se stejnou pletí, pouze s určitými odlišnostmi v péči o ni. „Humanrace Skincare se nerozlišuje podle rasy nebo pohlaví. Vytváříme zkrátka produkty pro lidi. Všichni jsme se narodili se stejnou pokožkou a Humanrace tento fakt oslavuje,“ říká Williams. Tato kosmetika je navíc veganská, takže si získá i náročnější klientelu. Humanrace se soustředí na všechny z nás, a to pouze ve třech jednoduchých krocích. 

Tříminutová beauty rutina

Tři minuty. To je celkový čas, který vám zabere péče o pleť s Humanrace. Pharrell Williams přišel se třemi základními produkty, které sám používá a jeho čištění pleti tak tvoří tyto tři jednoduché kroky: cleanse (čištění), exfoliate (odstranění starých buněk) a moisturize (hydratace). 

Foto: archiv Instagramu @pharrell

Základem všeho je správné a pečlivé čištění, to už jistě všichni víme. Humanrace ve svém Rice Powder Cleanser využívá, dle názvu, rýžový prášek, který při styku s vodou nabobtná a při řádném tření na pleti vytvoří vrstvu pěny. Váš čistící rituál tak získává další přidanou hodnotu a vy se můžete cítit jako menší chemik. Mimo to nechá vaši pleť vyčištěnou, projasněnou a vybalancovanou.

Dalším krokem je Lotus Enzyme Exfoliator. Je velmi důležité z pleti odstraňovat odumřelé buňky, nejen nečistoty, a tak i tento krok má mít své místo v naší rutině. S osmi procenty kyseliny glykolové a částečky rýže exfoliátor jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává tak pokožku ještě více vybalancovanou a zářivou.

Nakonec je třeba řádně pokožku hydratovat, a tak Pharrell přišel s produktem Humidifying Cream s kyselinou hyaluronovou. Vaši pleť tak nechá hydratovanou a zklidněnou. 

Zní to jednoduše, co říkáte? Také že je, ale to vše především díky propracovanému složení. 

Spolupráce s dermatoložkou Dr. Elenou Jones

Aby toho nebylo málo, Pharrell v této značce nezrcadlí pouze své triky a rady od svých úspěšných přátel jako Naomi Campbell, ale na vytvoření těchto tří základních produktů úzce spolupracoval a proces konzultoval s úspěšnou dermatoložkou Dr. Elenou Jones. Sám Pharrell přiznal, že předtím, než Elenu potkal, se o svou pleť tolik nestaral. To však byla chyba a ona mu vysvětlila proč. Vaše pleť odráží vás samotné, a tak je důležité o ni pečovat stejně, jako o vaše vnitřní já.

U mužů si často myslíme, že o svou pleť tolik nepečují či nemusí. Opak často může být pravdou, minimálně v tomto případě, a doufejme, že tak inspiruje další muže, kteří poznají kouzlo a důležitost této beauty rutiny. 

Čtěte dál