Pestrobarevné outfity na oslavy jara

Nechť jsou jarní ulice postupně našimi módními moly. Konečně!

Foto: archiv Instagramu @blancamiro

Jaro. Konečně jaro! Zní to už tak ohraně, ale všudypřítomná radost je letos cítit nějak silněji. Odhazujeme všechny tmavé kousky a vrháme se po čemkoliv, co hýří výraznými a jasnými barvami. Po nekonečné, covidem prosycené zimě se probouzíme se spoustou chuti po novinkách, módních experimentech a hrách. Nějak tu šeď přeci utnout musíme. 

Velikonoce letos nebudou takové, jak jsme na ně zvyklí. Barvami nejspíše tolik hýřit nebudou a na pomlázku a spoustu dalších tradic musíme letos také zapomenout. I tak pro nás toto období zůstává oslavou jara. Vše se probouzí, kvete a my chceme všechnu tu krásu náležitě uvítat. A proto uděláme i my výjimku a oblékneme barevné kombinace, jakým se běžně příliš neoddáváme. 

Na Instagramu se kromě nepřeberného množství inspirace na roztodivné monochromatické variace tmavě modré a šedé dají najít i barvy. Koutek, jež hýří barvami a fantazie nezná hranic a číhá na vás i tam. Takže žádné strachy, barvy z módního hřiště nezmizely. Jen se musí správně hledat. A pokud vás na jaře také popadla touha po barvách, nebo pro vás minimalismus nikdy nebyl to pravé, je z čeho vybírat.

Toto jsou podle nás ty nejlepší barevné kombinace, ve kterých budeme vítat jaro. 

Čtěte dál