Perricone MD

Na český trh přichází kosmetická značka oblíbená mezi hollywoodskými celebritami.

Na český trh konečně přichází americká značka pěstící a dekorativní kosmetiky PERRICONE MD. Kosmetická značka, kterou miluje Gwyneth Paltrow, Charlize Theron, Uma Thurman i vévodkyně Meghan.

Foto: archiv značky

Značku Perricone MD založil roku 1997 dermatolog a nutriční specialista Dr. Nicholas Perricone, světově uznávaný odborník na zdravé stárnutí.  Dr. Perricone je autorem několika bestsellerů New York Times a držitelem více než stovky amerických a mezinárodních patentů v oblasti léčby poškozené pleti a systémových onemocnění. 

Velkou fanynkou produktů Perricone MD je i světoznámá moderátorka Oprah Winfrey – v jejíž úspěšné show se doktor objevuje jako host pravidelně už od roku 2004. Často se proto o kosmetice Perricone mluví jako o tajemství krásných tváří hollywoodských hvězd.  „Mým cílem je znaky stárnutí včetně stárnoucí pleti léčit jako nemoci, ne pouze zakrývat problémy,“ nastiňuje Dr. Perricone svůj přístup. 

Foto: archiv značky

Pečující řada je přímo nabitá vitamíny, antioxidanty a kyselinou hyaluronovou, peptidy a dalšími blahodárnými ingrediencemi. V nabídce najdete  kompletní řadu účinných přípravků péče o pleť, odličovací řadu, hydratační, anti age, ale jedinečné pečující make-upy či rozjasňovače.  

Foto: archiv značky

Mezi absolutní bestsellery Perricone MD patří anti aging  péče z řady High potency classics nebo jedinečné omlazovací kolekce Cold Plasma. Všechny, kteří řeší problémy s unavenou pletí a pigmentovými skvrnami nadchne rozjasňující  péče Vitamin C Ester. 

Foto: archiv značky

Čtěte dál