Perfektní den Tory Burch

Tenis, velký rodinný oběd a relaxační koupel – bez toho si svůj dokonalý víkend neumí představit návrhářka Tory Burch.

Foto: Getty Images

7:00

Víkendy trávíme v Southampton. Vstávám dříve než mí synové, takže si můžu užívat klidná rána. Moje beauty rutina je vcelku nenáročná – co se make-up týká, používám řasenku Nars a rtěnku Charlotte Tilbury ve světle růžové barvě. Trávím hodně času venku, takže každé ráno nanesu krém s SPF. Obléknu si tepláky z kolekce Tory Sport a oversized svetr a jdu na chvíli zahradničit. Ne že bych dokázala vypěstovat něco extra, ale baví mě to, je to pro mě určitá forma terapie.

8:00

Hodně často hraju tenis, takže jsem nechala na naší zahradě zbudovat tenisový kurt, abychom si mohli s přáteli zahrát, kdykoliv se nám bude chtít. Zrána odehrajeme několik setů a pak chvíli odpočívám s knížkou a zeleným čajem. Teď mám rozečtený historický román Hawaii od Jamese A. Michenera.

10:00

Má dvojčata Henry a Nick a můj nejmladší syn Sawyer za mnou přijdou na zahradu. Snídaně jim nic moc neříká, ale zjistila jsem, že jedna zdravá věc, kterou do nich ráno dostanu, je salát. Listy salátu pokapu olivovým olejem, citronovou šťávou a posypu sýrem feta.

11:00

Po snídani jdeme k oceánu. Henry a Nick milují surfování, Sawyer mezitím sbírá mušličky nebo rybaří.

13:00

Moje rodina je početná, takže se vejdeme jen k velkému stolu venku u bazénu. Kdo dorazí, ten dorazí. Jsou tu mí chlapci, někdy mé tři nevlastní dcery, můj snoubenec Pierre-Yves Roussel a jeho tři synové. Ugrilujeme si čerstvé ryby a zeleninu a ve venkovní peci upečeme koláčky. V poslední době se hodně zabývám problematikou genderových stereotypů, které brání ženám v rozvoji. Brzy budeme pořádat konferenci na toto téma v rámci mé firmy, takže je pravděpodobné, že se u nás zastaví ředitel nadačního oddělení. Je fajn vyřešit nějaké pracovní věci a zároveň děti nenásilně seznamovat s touto problematikou.

15:00

Někdy se jen tak povalujeme u bazénu. Pamatuju si, jak moje maminka vždy vykřikovala „Happy feet!“ pokaždé, když mě chtěla dostat z lehátka a chtěla, abych se proběhla. Někdy také zajdeme na East End, kde jsou malá starožitnictví. Baví mě pátrat po neobvyklých keramických nebo porcelánových dekoracích.

19:00

Večeře je u nás doma také pohodová. Na verandě servíruji malé jednohubky a kdo se chce přidat, tak se přidá. Myslím si ale, že je opravdu důležité jíst večeře společně s dětmi. Člověk se od nich může tolik naučit! Například mé děti mají vždy skvělé poznatky o kolekci Tory Sport, protože jejich přátelé věci z ní nosí.

21:00

Večer většinou relaxujeme u nějakého filmu a pak jdeme každý spát v jinou dobu. Kluci třeba až ve tři hodiny ráno! Já si dám ještě před spaním koupel s růžovým olejem Buly 1803 a zapálím si aromatickou svíčku Westerly. Chodím spát kolem půlnoci.

Čtěte dál