Perfektní den Kate Hudson

Jak bojovat s pondělní úzkostí? Inspirujte se dokonalým dnem Kate Hudson… A pak si hned zabookujte last minute dovolenou na konec léta. (To pomůže zaručeně!)

Foto: Getty Images

Herečka a spoluzakladatelka značky Fabletics má diář nabitý k prasknutí. Moc dobře ale ví, jak důležité je umět vypnout. Inspirujte se jejím zdravým přístupem k dnešní hektické realitě.

7:30

Když se řekne perfektní den, vybaví se mi jeden z těch, které trávím s rodinou na ostrově v Řecku. Probudí mě pobíhání dětí po pokoji – ten nejlepší možný budíček. Vstávám brzy. Francouzské okno na verandu je otevřené a venku je už teplo. Dám si dvojité espresso a jdu si zaplavat do moře. Mí synové jsou už na pláži.

8:30

Jdeme zpátky k domu. Je to jeden z těch nádherných, typických řeckých domků omítnutých vápnem, s modrými okenicemi. Připravím si dvě vajíčka naměkko a vafle. K snídani si čtu noviny. Prolítnu The New York Times, The Wall Street Journal, Los Angeles Times a The Washington Post, abych získala co nejvíce informací a dozvěděla se různé úhly pohledu.

11:00

S partnerem jdeme na delší procházku. Potom si zacvičím pilates a přidám trochu posilování s lehčími činkami. Na cvičení nosím kraťasy a top z mé Girl Up capsule kolekce, která podporuje iniciativu SchoolCycle. Je to opravdu dobrý charitativní program pod záštitou United Nations Foundation – pomáhají dívkám v Guatemale a Malawi získat přístup ke vzdělání tak, že jim poskytnou kola, aby se mohly snadněji dostat do škol, které jsou často hodně vzdálené od místa, kde bydlí.

12:30

Osprchuju se a obléknu. Můj prázdninový šatník se skládá z plavek, šortek s vysokým pasem, šátků, které můžete uvázat na milion různých způsobů, a žabek. Dnešní plán je jasný: Půjčit si malou loďku a jet na druhý ostrov na oběd do malé taverny na břehu moře. Mají tam skvělou smaženou cuketu a musaku. Po obědě si děti hrají na pláži a já jen lenivě ležím na slunci. Vždycky jsem ale natřená opalovacím krémem! Tak ráda pozoruju své syny, když si můžou vychutnávat tuhle krásnou svobodu.

14:30

Vracíme se zpátky k lodi a jedeme se podívat na několik dalších malých ostrovů. Řecko je mým nejoblíbenějším místem na dovolenou. Cítím se tady šťastná jako nikde jinde. Miluju zdejší kulturu, lidé jsou tu úžasní a voda tak neskutečně průzračná.

16:00 

Zpátky doma. Zbytek odpoledne strávím povalování, čtením a popíjením skleničky růžového vína. Během svého perfektního dne se nikdy ani nepodívám na telefon, e-mail, nikomu nepíšu esemesky ani nekontroluju Instagram. Není pro mě vůbec těžké být offline. Jen tak můžu skutečně vypnout, snít, tvořit a nechat myšlenky samovolně plynout. Z toho vždycky vzejdou ty nejlepší nápady.

Nejraději čtu životopisné knihy a historické romány. Miluju Annu Boleynovou a všechny krále a královny. Fascinují mě různé šlechtické rody, carové a prezidenti. Teď mám rozečtenou knihu A Gentleman in Moscow. A ujíždím na seriálu The Crown! Ale televize do perfektního dne nepatří.

18:00 

Dorazí pár nejbližších přátel a má rodina, dáme si koktej a pozorujeme kouzelný západ slunce, takový, jaký můžete vidět jen v Řecku. Potom vyrazíme do města na večeři.

Štěstí je pro mě spojené s dlouhými rozhovory, vztahy s blízkými a spoustou smíchu. Kdybych mohla pozvat na večeři úplně kohokoliv, byl by to Bob Marley. Tak ráda bych ho poznala osobně a viděla jeho koncert.

21:30

A do postele. Ráda chodím spát brzy, to je pro mě ideál!

Čtěte dál