Pavlína Němcová: Zůstaňte sami sebou

Pavlína Němcová je celosvětově známá modelka a také zakladatelka The Face Concept. V rámci tohoto projektu se snaží poukázat na to, že krásně a mladistvě lze vypadat i bez invazivních ošetření, botoxu či chirurgie. Sama o sebe velmi pečuje a při příležitosti Harper's Bazaar & Mandarin Oriental Wellness Day jsme ji položili pár otázek nejen o její kariéře.

Pavlína Němcová je vzorem mnoha žen, a tak se není čemu divit, že se stala jednou z přednášejících na Harper's Bazaar & Mandarin Oriental Wellness Day, který se konal v polovině června. Tato celosvětově úspěšná modelka přivezla do České republiky nový koncept přírodních liftingových masáží – The Face Concept, což je technika, kterou objevila v Paříži při jejím hledání přirozené cesty k oddálení stárnutí. Pravidelně ji využívají celebrity jako Jennifer Lopez či Kate Moss a vy ji již brzy budete moci exkluzivně poznat a vyzkoušet na Instagramu Harper's Bazaaru přímo pod vedením Pavlíny. Nyní vám však přinášíme menší zpověď, v rámci které nám prozradila například to, na co ve své kariéře ráda vzpomíná a čím bychom se měli řídit.  

Pavlína Němcová, modelka a zakladatelka The Face Concept

Foto: Ivan Kašša

Na který moment v kariéře nejvíce vzpomínáte? 

Tím je jednoznačně má první velká pařížská přehlídka pro Christiana Diora. Tehdy si mě vybral přímo Gianfranco Ferré, který byl pro mě v tu dobu takový kouzelný dědeček z pohádky a otevřel mi tak pomyslné dveře do vrcholového modelingu. 

Které město vás na vašich cestách nejvíce okouzlilo? 

Pro mě to vždy byla Praha. Ačkoliv jsem většinu života žila v zahraničí, tak jsem se stejně vždy těšila do Prahy. Je prostě jedinečná.

Jaká je podle vás největší anti-aging vychytávka? 

Jednoznačně liftingové masáže obličeje The Face Concept. 

Jak se ideálně rozmazlovat? 

Pořádnou dobrou snídaní, kterou vám v nejlepším případě někdo připraví, a poté následuje hezký klidný den s lidmi, které máte nejraději. 

Masáž nebo meditace? 

Masáž. 

Jóga nebo kickbox? 

Jak kdy.

Vrátit se z párty a neodlíčit se nebo jít na schůzku nenalíčená? 

Ani jedno, ale pokud bych si opravdu musela vybrat, poté jít na schůzku nenalíčená. 

Prosecco nebo voda s citrónem? 

To je jednoduché, voda s citrónem. 

Jaké tři rady byste dala našim čtenářům?

S pokorou projdeš celý svět.

Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.

Zůstaňte sami sebou.

Video, ve kterém vám Pavlína Němcová projekt The Face Concept představí, a dokonce ukáže pár cviků pro vaše obličejové svaly, již brzy na Instagramu Harper's Bazaar.

Čtěte dál