Pásky jsou zpět!

Legálně módní stahování.

Pásek je od slova pas. Proto opasky noste skutečně v pase, a ne na bocích jako v roce 2001. V roce 2019 mají totiž opasky silné slovo a jejich funkce se nepopírá. Jsou tou pomyslnou obručí, která drží celý outfit pospolu. Zdá se vám tento trend výstřední? Podívejte se na inspiraci z ulice, runwaye i královského paláce.

Office girl
Foto: archiv Harper's Bazaar US
Office girl

Pásky fungují dobře i s formálním oblečením. Kostým přece neznamená nudu. I formální černým kostým můžete oživit páskem, který zvýrazní pas a dodá na módní autoritě. To ostatně před časem dokázala i herečka Keira Knightley, která převzala Řád britského impéria (OBE) v kostýmu z ikonického Chanel tvídu stáhnutého širokým opaskem.

Módní stahování
Foto: archiv Harper's Bazaar US
Módní stahování

V zimě milujeme hřejivé kabátky, do kterých se můžeme balit a choulit jako modelka Elsa Hosk. Jejich nevýhodou je, že ne vždy lichotí postavě. Proto je stejně jako Elsa můžete nekompromisně stáhnout kontrastním páskem, který vrátí postavě tvar a i fádnímu svrchníku dodá šmrnc.

Trenčkot jinak
Foto: archiv Harper's Bazaar US
Trenčkot jinak

Není ikoničtějšího kabátu než právě trenčkot. Marc Jacobs ho v kolekci jaro/léto 2019 posunul ještě dál, když tenký pásek ze stejného materiálu nahradil robustním opaskem. #FashionRevolutionEveryDay

P.S. Napadlo vás někdy obléct trenčkot jako šaty na holé tělo?

Kde koupit ty nejtrendovější pásky?

Čtěte dál