Outfity, ve kterých se všude doslova blýsknete!

Vánoční večírky ve stylu Great Gatsby, velké rodinné večeře a pompézní silvestrovské oslavy. Tak přesně takhle vypadá prosinec většiny z nás. A taky většina z nás řeší na pozvánce dress code, který je téměř pokaždé stejný. – Cocktail Attire!

Co je to Cocktail Attire? 

Snad jeden z nejoblíbenějších dress codů, který nám dovoluje být více kreativní. Není tak formální, velkou večerní tedy nechte doma. Naopak zvolte koktejlky, kostým nebo overal. A rozhodně se nebojte výrazných barev, flitrů, hlubokých dekoltů ani dlouhých rozparků. Navíc i podle pozvánky poznáte, do jakého stylu svůj outfit vybrat – místo konání a téma večírku vám poví víc, než si myslíte.

Vánoční večírek

Co takhle sexy kostým? Cigaretové kalhoty a pod sako krajkové body? Celý outfit podtrhnete vysokými podpatky, červenou rtěnkou a volià! Pokud byste byla raději za éteričtější bytost, splývavé třpytivé šaty s dlouhými rukávy budou pro vás tou nejlepší volbou!

Foto: archiv Bibloo

Štědrovečerní večeře

Maminka, tatínek, babička, dědeček, prarodiče, děti, tetičky, … nebo pouze vy a vaše drahá polovička? Na tom, jak bude vaše štědrovečerní večeře vypadat, hodně záleží – jen podle toho můžete vybírat outfit, ve kterém se budete cítit dostatečně slavnostně. Pokud vás čeká opravdu velká rodinná sešlost, zvolte raději cudnější šaty. A stylových šatů bez hlubokých výstřihůBibloo opravdu hodně!

Foto: archiv Bibloo

Silvestrovská party

Koktejlky, splývavé šaty, hluboké výstřihy, overal zkrátka všechno, co je hodně ženské! Outfit zkuste oživit i výrazným make upem, kde prim bude hrát ta nejkrásnější červená rtěnka, díky které bude váš úsměv přímo odzbrojující! A ruku na srdce – jak na Nový, tak po celý!

Foto: archiv Bibloo

Na Bibloo dostanete svůj vysněný outfit velmi rychle do svých rukou, a i kdybyste si vzpomněla na téměř poslední chvíli, nebojte se nic! Garantují totiž dodání do Vánoc!

Čtěte dál