Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 9. 12. 2020

Zasoutěžte si o balíček s produkty od značky ENVY Therapy®!

Foto: archiv značky 

Po dokonalé a stále mladě vypadající pleti toužíme všichni. Existuje zaručeně nepřeberné množství receptů, jak toho docílit. Naším tajným vánočním receptem jsou přípravky ENVY Therapy®. Během Vánoc se kolem nás vše třpytí a září. Set přípravků ENVY Therapy® projasní a rozzáří i vaši pleť, schová vrásky ze stresu a zbaví ji únavy. Pokud hledáte funkčnost a čistotu složení, je toto pro vás dokonalá příprava na svátky.

Antiaging Ampoules zabraňují tvorbě nových vrásek a zjemňují již existující vrásky. Pleť bude mladistvá a hloubkově vyživená. Vitamín C dopřejte pleti s Vitaboost C Concentrate. Vitamínová bomba rozzáří pleť, sjednotí její barevný tón a podpoří tvorbu kolagenu.

Pro posílení vlasů sáhněte pro Hair Ampoules – jednoduché složení, jednoduché používání. Ampulky pomáhají při nadměrnému vypadávaní vlasů a zároveň posilují vlasové vlákno, což vede k pevnějším a hustějším vlasům.

Největším bestseller od značky ENVY Therapy® je Mezo Stamp. Unikátní kosmetický nástroj s dvaceti titanovými jehličkami nahradí mezotererapii s profesionálními výsledky z pohodlí domova. Toto razítko v jednom kroku jehličkami jemně naruší pokožku a zároveň do ní uvolní potřebná séra, koncentráty či ampulky, které se okamžitě dostávají do hloubky pleti a pokožky. Mezo Stamp skvěle funguje ve spojení s Antiaging Ampoules,  Vitaboost C Concentrate a  Hair Ampoules.

A nyní dokonce máte možnost vyhrát balíček s produkty ENVY Therapy® !

Co balíček obsahuje? 

Foto: archiv značky 

ENVY Therapy® Brightening Peeling

Rozjasňující exfoliační peeling hloubkově vyčistí pleť, odstraní staré buňky. Při nanášení dopřejete pleti jemnou masáž, která pokožku prokrví a připraví ji na efektivnější vstřebání aktivních látek ze sér a krémů.  

ENVY Therapy® Antiaging Cream Mask

Liftingová pleťová maska Antiaging Cream Mask redukuje vrásky, stimuluje tvorbu kolagenu a dopomáhá k celkové regeneraci buněk. Pravidelným používáním liftingové pleťové masky docílíte prozářené pokožky, která bude nejen vyživená, ale i chráněná. 

ENVY Therapy® Hydrogel Eye Mask

Oči o nás dokáží hodně prozradit. Hydrogel Eye Mask Hydrogelová oční maska pomůže instantně dodat očnímu okolí potřebnou hydrataci a svěžest. Vaším očím pomůže od únavy, zjemní oční váčky a vyhladí vrásky.

ENVY Therapy® Vitaboost C Concentrate 

Intenzivní 20% koncentrát vitamínu C, který pokožku krásně rozzáří, podpoří tvorbu kolagenu a sjednotí tón barvy pleti. Jedná se o silný antioxidant, který při dlouhodobém používání vyhlazuje vrásky a chrání pleť před vlivem volných radikálů. 

ENVY Therapy® MezoANTIAGE kit

Unikátní koncentrované ampulky na omlazení, vyhlazení a vypnutí pleti v balní s kosmetickým nástrojem ENVY Therapy Mezo Stamp. 

Balíček ENVY Therapy® pořídíte za 5 125 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček kosmetiky ENVY Therapy®. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento balíček trvá do půlnoci 15. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček ENVY vyhrává:

Nikola Staruszkiewiczová, Borovany

Čtěte dál