Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 8. 12. 2020

Zasoutěžte si o balíček s vitamíny od společnosti D-LAB!

Foto: archiv značky

Většina z nás nejvíce touží po pevném zdraví a kráse. A právě zdraví a krása mohou být přesně ty dárky, které pod stromečkem udělají největší radost. Kromě běžné péče bychom také neměli zapomínat na doplňky stravy. Přední francouzská nutriční kosmetika D-LAB proslula originálními recepturami, které účinně a cíleně pomáhají tam, kde je potřeba. Jejich vysoce koncentrované výtažky z bylin, ovoce a dalších složek jsou na 100% přírodní bázi, podporují krásu zevnitř. My vám nyní se společnostní D-LAB přinášíme možnost vyhrát balíček s různými vitamíny.

Co balíček obsahuje? 

Foto: archiv značky

D-LAB komplex pro výživu vlasů

Když potřebujete pořádně oživit své vlasy. Tento 360° program byl navržen, aby revitalizoval vlasy do hloubky, zlepšil kvalitu vlasového vlákna, urychlil růst vlasů a postaral se o obnovu jejich vláken.

D-LAB komplex pro krásnou pokožku 

Vlajkový program laboratoře D-LAB obsahuje v balíčku kapsle s mořským kolagenem, omega kyselinami 3, 6 a 9 a biofermentovanou kyselinu hyaluronovou. Cílem programu je napravit účinky času a vyzdvihnout „napumpovanější“ a hladší pokožku. 

D-LAB komplex pro odvodnění těla

Program, který razantně bojuje proti celulitidě. Až 33 účinných přísad bojuje se zadržovanou vodou v těle, odbourává tak tuk a zbavuje pokožku matného vzhledu.

Balíček D-LAB pořídíte za 2 484 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček s vitamíny D-LAB. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tyto balíčky trvá do půlnoci 14. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček D-LAB vyhrává: 

Monika Konzalová, Brloh 

Čtěte dál