Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 6. 12. 2021

Zasoutěžte si o robotický vysavač iRobot!

Foto: archiv značky

Vstupte s iRobot do nové dimenze úklidu

Doufáme, že letos se s vánočním úklidem nestresujete. Proč taky, že? Určitě máte na talíři milion dalších věcí, kterým se chcete věnovat raději. Úklid sice pro někoho může být tou nejvíce relaxační činností na světě, ale také to může být naopak neuvěřitelně stresující a vyčerpávající. Ať tak, či onak, existují chvíle, kdy se prach a nepořádek hromadí a času je nepříjemně málo. A právě proto je důležité mít někoho, na koho se dá spolehnout. Robotický vysavač iRobot představuje skvělé řešení – šetří čas, a hlavně ho baví uklízet. Kdykoliv. 

Seznamte se tedy s robotickým vysavačem iRobot Roomba j7+. Novým pomocníkem, díky němuž budete mít dokonale čistou domácnost nejen již tyto svátky, ale po celý rok! A navíc si u toho ještě užijete spoustu zábavy díky jeho chytrým funkcím. 

Nový level 

Základem je mít kdykoliv přehled. Proto s mobilní aplikací iRobot Home můžete robotický vysavač ovládat odkudkoliv. Ať už budete doma, nebo venku, můžete si nastavit časový plán úklidu dle svých potřeb, a to i pro jednotlivé místnosti. Kombinace s robotickým mopem Braava Jet m6 po skončení vysávání navíc automaticky vytře. 

Roomba j7+ je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který tvoří silný vakuový efekt, a poradí si tak s kde čím. Tato kombinace nabízí nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Hlavní předností robotického vysavače Roomba j7+ je kamera se širokým zorným polem, díky které přesně vidí, co je kolem něj, a podle toho uklízí. V prostoru mu s orientací ještě pomáhá navigace vSLAM a funkce Precision Vision, díky které dokonale reaguje na prostor a překážky. A to na všechny, třeba i na různá zvířecí „neštěstí“. Navíc nechá na svém místě i psí misky vašich mazlíčků díky funkci Keep Out Zones, pomocí jíž můžete označit místa, kterých si nemá robot všímat. 

Když skončí s úklidem, sám se vysype do nové čisticí stanice CleanBase a je mu jedno, jestli zrovna uklízel v garsonce, nebo v rodinném domě. Když mu dojdou baterie, sám si je zajede dobít a pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončil.

Foto: archiv značky

SOUTĚŽ: Vyhrajte robotický vysavač Roomba j7+ v hodnotě 26 999 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento produkt trvá do půlnoci 12. 12. 2021, ale každý den až do Štědrého večera odkrýváme nový dárek! 

Robotický vysavač Roomba j7+ vyhrává: 

Jiřina Fryšová, Ostrov

Čtěte dál