Otevřete si v našem adventním kalendáři políčko 6. 12. 2020

Zasoutěžte si o dokonalý náhrdelník od značky ALOve!

Foto: archiv značky

Nejkrásnější Vánoce jsou ty nezapomenutelné. A právě takové budou, když se všichni sejdou v rodinném kruhu a žena rozbalí pod vánočním stromečkem dárek, který si dlouho přála a který jí zůstane a uchová tak její vzpomínky na tyto společné chvíle navždy. Šperky jistě rozzáří její oči a není za ně potřeba utratit statisíce. Radost udělají i drobné šperky s diamantem nebo drahokamem. A je z čeho vybírat.

ALO diamonds

Klenotníci ALO diamonds se inspirovali příběhem princezny Diany, která si jednoho zamračeného odpoledne na audienci pozvala svého klenotníka. Diana po něm chtěla neobvyklé přání, navrhnout šperky, které by ji krášlily, ale nebraly tolik mediální pozornosti jejímu sdělení. Za několik týdnů ji klenotník přinesl kazetu s něžnými diamantovými sety v několika barvách, které si okamžitě zamilovala.

Klenotníci ALO diamonds se tímto příběhem inspirovali a připravili třídílné sety s fancy diamanty v barvách nebesky modré, ledově modré, koňakové a zelené pro každodenní nošení. Ceny šperku s přírodním diamantem začínají na 16 000 Kč.

Halada

Tradiční rodinné klenotnictví Halada s více než čtyřicetiletou tradicí nabízí kromě širokého portfolia světových značek i šperky v limitovaných edicích z vlastní klenotnické výroby. Právě nyní představuje zimní limitovanou kolekci šperků HALADA ve čtyřech variantách. 

Každý ze setů obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice s topazy nebo ametysty. Náušnice navíc mají tři různé způsoby nošení. Lze je nosit s přívěskem nebo bez a ten umístit před nebo za ucho. Náušnice tak vypadají pokaždé jinak a vždy skvěle! Ceny šperků jsou dostupné a jedná se tak o dokonalý vánoční dárek. Náhrdelník stojí 13 800 Kč, náramek 8 500 Kč, náušnice 13 200 Kč. 

ALOve

Česká klenotnická značka ALOve nabízí inspiraci na vánoční dárek, a to diamantové šperky ve tvaru hvězdiček. Náhrdelníky, náušnice i prsteny z růžového, bílého i žlutého zlata rozzáří oči každé ženy i dívky a navodí při rozbalování dárků tu pravou vánoční atmosféru. Vybírat lze v buticích anebo na e-shopu www.alove.cz. Dárek vám bude včas doručen až domů.

Náhrdelník ALOve
Foto: archiv značky 
Náhrdelník ALOve

Šperky jsou ozdobou každé ženy a komu by neudělal třpyt diamantu radost. Nyní máte možnost vyhrát dokonalý náhrdelník ALOve, který podtrhne vaši krásu. Nezapomeňte však pro účast v této soutěži sledovat také instagramovou stránku @alove_official a na jejich facebookové stránky ALOve

Náhrdelník ALOve pořídíte za 10 000 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte náhrdelník od značky ALOve v hodnotě 10 000 Kč. Odměníme tu nejzajímavější odpověď na soutěžní otázku. Soutěž o tento náhrdelník trvá do půlnoci 12. 12. 2020, ale každý den do Štědrého večera odkrýváme nový dárek!

Balíček ALOve vyhrává:

Eva Slachová, Rokycany 

Čtěte dál